Wywoływanie zdjęć o rozmiarze 20x30 cm

Format zdjęć

Odbitki 20x30

Wywołanie zdjęć w formacie 20x30 do ramki

Wywoływanie zdjęć w formacie 20x30 polecamy osobom, które posiadają pliki w bardzo wysokiej jakości, zawierających bardzo wiele różnych detali, które są ważne z punktu widzenia fotografa. Zdjęcia w tym rozmiarze doskonale nadają się do oprawienia w antyramę i powieszenia na ścianie albo do podarowania jako pamiątkę lub upominek. Proporcja boków odbitki w tym rozmiarze wynosi 2:3.

Wywoływanie zdjęć w dużych rozmiarach

Jeśli szukasz możliwości na wywołanie zdjęć w dużych rozmiarach, sprawdź również naszą ofertę na zdjęcia XXL (dostępne w rozmiarach od 20x20 do 100x300) oraz FotoObrazy (dostępne w rozmiarach od 20x20 do 100x150). Wywoływanie zdjęć w dużych rozmiarach, to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję - urodziny, okrągły jubileusz czy inne ważne uroczystości. FotoObrazy na płótnie stanowią piękną ozdobę domu, jednocześnie eksponując ważne dla domowników momenty życia czy najlepsze wspomnienia ze wspólnych podróży.

Papier Błyszczący czy Matowy?

Papier Fujicolor Standard czy Fujicolor HD Supreme?

Papier Fujicolor Standard Crystal Archive
Format 20x30 - cennik dla papieru Standard
Wywołanie zdjęć w formatach 20x30 na papierze Standard oferujemy w atrakcyjnych:
 • Zamówienie od 500 zdjęć - 1,88 zł
 • Zamówienie 300 - 499 zdjęć - 1,89 zł
 • Zamówienie 200 - 299 zdjęć - 1,93 zł
 • Zamówienie 100 - 199 zdjęć - 1,95 zł
 • Zamówienie 10 - 99 zdjęć - 1,97 zł
 • Zamówienie do 9 zdjęć - 1,98 zł
Wywoływanie zdjęć na papierze Standard, to gwarancja optymalnej proporcji jakości do ceny. Odbitki charakteryzują się wysokim nasyceniem kolorów, dobrym kontrastem, poprawnym oddaniem ostrości.
Papier Fujicolor HD Supreme Professional
Format 20x30 - cennik dla papieru Fujicolor HD Supreme
Z kolei na wywołanie zdjęć na papierze Fujicolor HD Supreme, wynosi w zależności od ilości odbitek:
 • Zamówienie od 500 zdjęć - 3,78 zł
 • Zamówienie 300 - 499 zdjęć - 3,79 zł
 • Zamówienie 200 - 299 zdjęć - 3,83 zł
 • Zamówienie 100 - 199 zdjęć - 3,85 zł
 • Zamówienie 50 - 99 zdjęć - 3,87 zł
 • Zamówienie do 49 zdjęć - 3,88 zł
Wywoływanie zdjęć na papierze Fujicolor HD Supreme gwarantuje najwyższą. Zdjęcia mają doskonałe nasycenie kolorów, kontrast i ostrość oraz świetne oddają balans czerni i szarości.

Sposoby kadrowania

Aparaty cyfrowe wykonują zdjęcia w dwóch różnych proporcjach boków - 3:2 lub 4:3. Ma to znaczenie w momencie wybierania formatu zdjęć, które muszą być wcześniej odpowiednio skadrowane. Jeśli proporcje ustawione w naszym aparacie zgadzają się z proporcjami zamawianych odbitek, fotografia będzie równo nałożona na całości. W innym przypadku musimy wybrać jeden ze sposobów kadrowania:
 • 1.    

  FIT - wpasowanie zdjęcia

  FIT polega na wpasowaniu przesłanego zdjęcia cyfrowego do wybranego formatu tak, że cały obraz mieści się w kadrze, jednak pozostawione są białe paski z boku. Zalecamy wybór pełnego kadru wtedy, gdy ważne elementy zdjęcia znajdują się u góry lub na dole i nie mogą zostać przycięte.
 • 2.    

  FILL - nałożenie zdjęcia

  FILL polega na nałożeniu zdjęcia cyfrowego na wybrany format odbitki w taki sposób, że niewielki fragment u góry i na dole zostaje przycięty. Zalecamy wybór kadru bez ramki w większości przypadków, jeśli główny temat zdjęcia znajduje się centralnie na fotografii oraz w czasie zamawiania formatów kwadratowych (w których przycinane są najczęściej również boki obrazu).
 • 3.    

  FILL z ramką

  FILL z ramką polega na nałożeniu pliku z fotografią na odbitkę tak, że dookoła powstaje biała ramka wokół zdjęcia o grubości ok. 5 mm. Zalecamy tę opcję wtedy, gdy chcemy uzyskać dodatkowe efekty wizualne lub zależy nam na zachowaniu całego kadru. Należy mieć na uwadze to, że ze względów technologicznych wszystkie fotolaby przycinają zdjęcie o ok. 1,5 mm na obwodzie.
Sposoby kadrowania
Większość aparatów cyfrowych ma możliwość ustawienia proporcji boków, która powinna być dostępna z poziomu menu. Jeśli możemy jedynie wybrać długość i szerokość zdjęcia, np. 1600x1200 px, powinniśmy podzielić przez siebie te wartości, otrzymując wskazówkę odnośnie proporcji. Jeśli wynik dzielenia wynosi ok. 1,5, nasz aparat wykonuje zdjęcia w formacie 3:2, a ok. 1,3 oznacza format 4:3.
Najpopularniejsze formaty odbitek dostępne w fotolabie FotoPrint i proporcje boków:
Decydując się na jeden z niestandardowych rozmiarów odbitek np. formaty kwadratowe lub panoramiczne, powinniśmy rozważyć wszystkie dostępne opcje kadrowania. Pamiętajmy również o tym, że nie wszystkie ramki czy albumy na zdjęcia są dostosowane do wybranych przez nas formatów odbitek. Przed złożeniem zamówienia powinniśmy upewnić się, że nie będziemy zmuszeni przycinać zdjęć ręcznie.
Graficy pracujący w naszym laboratorium szczegółowo oceniają każde zdjęcie i dopasowują je do wybranego, podczas zamawiania odbitek, sposobu kadrowania. Jeśli jednak chcą Państwo samodzielnie wykadrować zdjęcia przed przesłaniem ich do fotolabu FotoPrint, polecamy skorzystanie z darmowych programów dostępnych w Internecie.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.