Foto Print

Niesamowite FotoPrezenty Świąteczne!
FotoObrazy już za 25,80zł
FotoKalendarze na Rok 2018!
Zdjęcia Kodak i Kodak Professional 10x15 tylko u nas za 0,15 zł
Warunki promocji

1. W okresie trwania promocji ceny wszystkich FotoObrazów na płótnie (nacięgniętych na drewnianą ramę) oraz Zdjęć XXL są obniżone nawet o 60%.
2. W okresie trwania promocji ceny FotoPrezentów i Kalendarzy są obniżone nawet o 50%.
3. W okresie trwania promocji ceny zdjęć Kodak Standard 10x15 i 10x13 są obniżone nawet o 77% i zaczynają się od 0,15 zł. Patrz cennik zdjęć!
4. Promocja trwa do 12 grudnia 2017
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: zdjęcia XXL, wydruk FotoObrazów, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.