Poduszka ze zdjęciem, fartuch, śliniak

W ofercie Foto Print dostępne są miękkie poduszki ze zdjęciem na prezent z satynową poszewką. Istnieje możliwość zamówienia FotoPoduszki w kształcie serca lub klasycznej poduszki Jasiek (z wypełnieniem lub bez). Oryginalnym prezentem może być również fartuch kuchenny lub śliniaczek ze zdjęciem

Foto Poduszka Serce

19,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Foto Poduszka Serce duża

39,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Foto Poszewka Jasiek

33,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Poduszka Jasiek z wypełnieniem

45,80 zł / 39,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Fartuch kuchenny ze zdjęciem

35,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Śliniak ze zdjęciem

22,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Poduszki ze zdjęciem na prezent

FotoPoduszka to uniwersalny pomysł na prezent dla bliskich. Wystarczy, że w swoim archiwum fotograficznym mamy zdjęcie o wartości sentymentalnej dla osoby, którą chcemy obdarować, a następnie w bardzo prosty sposób możemy stworzyć dla niej unikalny podarunek. Poduszka na prezent ze zdjęciem wnuczka z pewnością ucieszy dziadków, którzy na co dzień mieszkają daleko od swoich ukochanych dzieci. Na taki prezent bardzo często decydują się też zakochane pary, które nawet w trakcie rozłąki chcą zasypiać z ukochaną osobą. I właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalny wzór poduszki print w kształcie serca.

Satynowa FotoPoduszka przyjazna dla skóry i włosów

W Foto Print poduszki ze zdjęciem na prezent wykonane są z ekologicznych materiałów, dzięki czemu są niezwykle przyjemne w dotyku i nie podrażniają skóry. Satynowa poszewka FotoPoduszki jest przyjazna dla włosów, nie powoduje uszkodzenia łusek włosów, a także nie wchłania naturalnej wilgoci z włosów jak to ma miejsce w przypadku bawełny.

Poduszki print i inne prezenty

Poduszki ze zdjęciem to nie jedyne prezenty, które można zamówić w serwisie Foto Print. Ciekawym pomysłem jest z pewnością fartuch ze zdjęciem, który możemy podarować osobom, które uwielbiają gotować. Z kolei dobrym pomysłem na prezent dla przyszłych rodziców będą śliniaczki ze zdjęciem. Wszystkie FotoPrezenty wykonane są taką samą techniką jak w przypadku poduszki print. Nadruk jest bardzo trwały i mimo wielokrotnego prania pozostaje niezmienny.

Stwórz własną poduszkę ze zdjęciem, fartuch lub śliniaczek

Serwis Foto Print w prosty sposób umożliwia stworzenie spersonalizowanego prezentu. Poduszki ze zdjęciem na prezent, fartuch lub śliniaczek można zaprojektować za pomocą indywidualnego konta, które tworzymy każdemu użytkownikowi serwisu po rejestracji. Na koncie można dopasować rozmiar zdjęcia na FotoPoduszki, fartuchy czy śliniaczki, a także wybrać interesujące nas kształty i kolory FotoPrezentu.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.