O firmie

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się wywoływaniem zdjęć cyfrowych, wykonywaniem FotoObrazów na płótnie, powiększeń w formatach XXL, tzw. FotoPlakatów XXL oraz Foto Prezentów (foto kubki ze zdjęciem, kubki magiczne, poduszki ze zdjęciem, koszulki ze zdjęciem, puzzle i wielu innych), oraz sprzedażą produktów związanych z fotografią. 

W Foto Print oferujemy różne sposoby dostawy wywołanych zdjęć online. Odbitki cyfrowe możemy wysłać do Ciebie przesyłką priorytetową Poczty Polskiej. Istnieje również możliwość dostawy zdjęć za pośrednictwem kuriera UPS lub GLS. Wywołane przez nas odbitki zdjęć, fotoplakaty lub fotoprezenty możesz też odebrać w jednym z najbliższych Paczkomatów InPost, które czynne są 24 godziny na dobę. Listę dostępnych Paczkomatów znajdziesz tutaj. Możesz także zlokalizować na mapie najbliższy Paczkomat wpisując kod pocztowy lub miejscowość.

FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Zdjęcia do wywołania wystarczy nam przesłać za pomocą specjalnej aplikacji lub e-maila. Drukowanie zdjęć w domu w dużych ilościach nie ma po prostu sensu! Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: FotoObrazy, wydruk zdjęć XXL, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, puzzle ze zdjęcia, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.