FotoPrezenty FotoPrint

FotoPrint posiada bogatą ofertę na tanie fotoprezenty. Każdy z nich można dopasować do własnych preferencji. Z tego powodu fotoprezenty to świetna propozycja dla osób, które chcą podarować komuś najbliższemu coś niepowtarzalnego. Wszystkie foto prezenty dostępne są w bardzo korzystnych cenach, profesjonalnie wykonane i dostarczane do domu w ciągu kilku dni. Złożenie zamówienia trwa zaledwie chwilę, a wszelkie formalności można załatwić przez Internet.

Oferta na foto prezenty

FotoKubki

FotoKubki ze zdjęciem, to tanie fotoprezenty, które ucieszą każdego. Znajdziecie tu kubki: białe, z kolorowym wnętrzem, magiczne, przezroczyste, kubki do latte i dziecięce z uchem zwierzątka.

więcej »

T-Shirty

W ramach naszej oferty na foto prezenty oferujemy bawełniane i satynowe FotoKoszulki ze zdjęciem w wersji białej lub kolorowej. Spodobają się zarówno dorosłym jak i dzieciom.

więcej »

FotoPuzzle

FotoPuzzle ze zdjęciem, to niezwykle oryginalne fotoprezenty. Oferujemy: FotoPuzzle-Serce, FotoPuzzle 35 el., Puzzle A4 z 96 el., a także FotoPuzzle 100, 500, 1000, 1500, 2000 i 3000 el.

więcej »

Maskotki ze zdjęciem

W ramach oferty na tanie fotoprezenty w formie maskotki dostępne są pluszaki takie jak: misie, zając, tygrys, lew, owieczka, małpka, hipopotam i wiele innych pluszaków.

więcej »

FotoPoduszki, fartuch, śliniaki

Foto prezenty takie jak FotoPoduszka Jasiek, poduszka serce, fartuch kuchenny, śliniaczki, to niezwykle oryginalne upominki, które można wykorzystać na wiele różnych okazji.

więcej »

Podkładki pod myszkę, magnesy, breloki

Dla osób, które lubią różnego rodzaju gadżety polecamy tanie fotoprezenty takie jak: kule wodne, podkładki pod myszkę, magnesy na lodówkę, breloki-otwieracze, breloki-maskotki.

więcej »
Wszystkie fotoprezenty można odebrać w jednym z tysięcy Punktów odbioru w Polsce, takich jak m.in.: Warszawa, Sosnowiec, Rzeszów, Katowice, Poznań, Lublin, Kraków.

Tanie fotoprezenty na każdą okazję

Nasze tanie fotoprezenty to idealny pomysł na podarunek dla najbliższej osoby, bez względu na okazję. Niezapomniane zdjęcie rodzinne czy wspomnienia wakacyjne można uwiecznić na wielu różnych przedmiotach codziennego użytku i sprawić obdarowanemu wspaniałą niespodziankę. Maskotki ze zdjęciem jako foto prezent z pewnością ucieszą najmłodszych, poduszki ze zdjęciem przypadną do gustu zakochanym, a fartuszek z wizerunkiem wnuków - babciom.
Płatności
(C) 2006-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.