Wywoływanie zdjęć Katowice - sieć punktów FotoPrint - wysyłka zdjęć online - Odbiór w Katowice

AVEK

ul.Sienkiewicza 36
40-031 Katowice

Drogeria

ul. Panewicka 337A
Katowice

F.H.U. "ABENA"

ul. Powstańców 22
Katowice

MBR Katowice

ul. 3 Maja 19/25
Katowice

Sklep "Muszelka"

ul. Ułańska 9
Katowice

Sklep Wielobranżowy

ul. Mikołowska 40
Katowice

LITEKST

ul. Bankowa 10B (punkt ksero)
Katowice

Spożywczy - WIECZOREK

ul. Wajdy 21 A (sklep pośród bloków)
Katowice

MINI DELIKATESY

ul. Morawa 75 (sklep spożwyczy, obok złotnika)
Katowice

"Zakład Optyczny" Ewa Graczyk

ul. Józefowska 50 (optyk,obok złotnika i piekarni)
Katowice

"Kwiaciarnia"

ul. 1 Maja 20 (obok biura podróży)
Katowice

Sklep Odzieżowy "7"

ul. Mysłowicka 39 (przy sklepie Biedronka)
Katowice

Sklep Ogólnospożywczy Iwona Stępień-Cholewa

ul. Adama 12 (przy parkingu samochodowym)
Katowice

"MICHAŚ-KATOWICE"

ul. Hetmańska 6 (sklep z art. szkolnymi)
Katowice

"W&B SIKORA" s.c.

ul. Załęska 32 (sklep ogólnospożywczy)
Katowice

Studio FORMA

ul. Misjonarzy Oblatów 4
Katowice

Księgarnia Art. Biurowe

ul. Boh. Monte Cassino 5 (ksero, art. szkolne)
Katowice

F.H. ELPIS GALERIA SKARBEK PARTER (wejście od strony 3 maja)

ul. Mickiewicza 4
Katowice

GalikPrint

UL. GEN. JANKEGO 107/2
Katowice

Centrum Zaopatrzenia Biznesu Art. Chemiczne i Biurowe "U PRZEDSTAWICIELA"

ul. Łętowskiego 34c
Katowice

DROGERIA

ul. Ordona 7
Katowice

Czar Kwiatów i Ogrodów

Panewnicka 78
Katowice

Firma Handlowa "DEA s.c." Anna Bialik Elżbieta Janicka

ul. Boya Żeleńskiego 83
Katowice

Wywoływanie zdjęć w Katowice

Katowice, to jeden z kilku tysięcy punktów odbioru zdjęć wywoływanych przez fotolab internetowy Fotoprint. Dowiedz się więcej o tym na czym polegają nasze foto usługi i jak powstają twoje odbitki online.

Wywołanie zdjęć nigdy nie było takie proste

W erze aparatów cyfrowych i nowoczesnych smartfonów, robienie zdjęć stało się powszechnym elementem naszego codziennego życia. Niestety, ze względu na brak czasu rzadko decydujemy się na wywoływanie zdjęć w tradycyjnym studiu fotograficznym. Mamy jednak gotowe rozwiązanie. Już nie musisz szukać swojego zagubionego pendrive'a i stać w kolejce u fotografa. Wystarczy, że zlecisz nam wykonanie foto usługi.

Zamów odbitki online w 3 krokach

Zamawianie zdjęć przez internet za pośrednictwem Fotoprint jest dziecinnie proste. Cały proces składa się z 3 kroków:
  • 1. Rejestracja - w 30 sekund stworzymy ci bezpłatne konto, które umożliwi Ci zarządzanie Twoimi zdjęciami
  • 2. Przesłanie zdjęć - wybierz z Twoich zasobów zdjęcia do wywołania i prześlij je na Twoje konto
  • 3. Zamówienie foto usługi - dobierz parametry jakimi mają się charakteryzować Twoje odbitki zdjęć i podaj szczegóły zamówienia

Odbierz odbitki w dogodnej lokalizacji

Fotolab internetowy Fotoprint ma swoje punkty odbioru na terenie całej Polski: znajdujemy się w małych pasażach, dużych galeriach handlowych i współpracują z nami lokalne studia fotograficzne. Najbliższe lokalizacje możecie sprawdzić na mapce. Twój punkt Foto Print możesz również zlokalizować wpisując miejscowość lub kod pocztowy.

Zdjęcia przez internet w najwyższej jakości

Zdjęcia zamawianie przez Internet mogą zostać wywołane na 2 rodzajach papieru:
  • 1. Odbitki na papierze Kodak Standard - dający wysokie nasycenie kolorów, dobry kontrast, poprawne oddanie ostrości zdjęć
  • 2. Odbitki na papierze Kodak Endura Professional - to nieco grubszy papier niż w wersji Standard dający najwyższą jakość - bardzo wysokie nasycenie kolorów, bardzo dobre oddanie czerni i szarości, wysoki kontrast, bardzo dobre oddanie ostrości zdjęć

Zdjęcia do wywołania sprawdzane przez profesjonalistę

Ponadto przy składaniu zamówienia na wywołanie zdjęć możesz wybrać dodatkową opcję Ręcznej Korekcji Zdjęć. Obraz ze zdjęcia zostanie sprawdzony przez naszego grafika i poprawiony za pomocą profesjonalnych programów. Pamiętajmy jednak, że bardzo duże znaczenie na to jak ostatecznie będą prezentować się odbitki online, ma tutaj jakość pliku źródłowego.Ponadto przy składaniu zamówienia na wywołanie zdjęć możesz wybrać dodatkową opcję Ręcznej Korekcji Zdjęć. Obraz ze zdjęcia zostanie sprawdzony przez naszego grafika i poprawiony za pomocą profesjonalnych programów. Pamiętajmy jednak, że bardzo duże znaczenie na to jak ostatecznie będą prezentować się odbitki online, ma tutaj jakość pliku źródłowego.

Wywoływanie zdjęć jako pomysł na prezent

Odbitki zdjęć to nie jedyne foto usługi w szerokiej ofercie Foto Print. Oprócz standardowych rozmiarów (9x13 - 20x30), oferujemy wywoływanie dużych formatów zdjęć (duże formaty zdjęć nawet do 100x300). Pięknym prezentem na okrągły jubileusz czy rocznicę będzie z pewnością fotoobraz ze zdjęcia. Obraz na płótnie ze zdjęcia może również stanowić piękną ozdobę w reprezentatywnej części domu. Wywoływanie zdjęć na płótnie przypadnie także do gustu podróżnikom, którzy w swojej kolekcji mają piękne zdjęcia z całego świata. Fotoobrazy na płótnie drukowane są na wysokiej jakości płótnie malarskim typu Canvas i naciągane na sosnową ramę malarską. Duży format zdjęć, to również nie koniec naszej oferty. Wykonujemy fotogadżety takie jak: kubek ze zdjęciem, koszulka ze zdjęciem czy maskotka z własnym zdjęciem. Fotokubek czy t-shirt ze zdjęciem, to świetny prezent na każdą okazję.

Odbitki przez internet

Tylko wywoływanie zdjęć w domu, z pomocą własnej drukarki jest szybsze od foto usługi Foto Print. Niestety, już sam zakup odpowiedniego sprzętu może kosztować majątek. W dodatku szacuje się, że koszt wydrukowania jednej odbitki w domowych warunkach może wynieść od 1,40 do 2,50 złotego. Nie warto zatem przepłacać.

Najtańsze odbitki zdjęć w Polsce

Nasza kompleksowa oferta obejmuje tanie odbitki zdjęć, duże formaty zdjęć, fotoobrazy oraz fotogadżety wykonane jednocześnie w bardzo wysokiej jakości. Tanie wywoływanie zdjęć jest możliwe dzięki unikalnemu podejściu do potrzeb klienta na rynku fotograficznym. Dzięki Foto Print twoje zdjęcia przestaną zalegać na zakurzonym dysku komputera. Teraz możesz w prosty i szybki sposób wywoływać odbitki zdjęć z twoich niezapomnianych wspomnień.
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: zdjęcia XXL, wydruk FotoObrazów, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w punktach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.