Zdjęcia, FotoObrazy, Zdjęcia XXL, FotoPrezenty, Kalendarze

Foto Print to firma świadcząca fotousługi na najwyższym poziomie. W bogatej i zróżnicowanej ofercie znajduje się wywoływanie zdjęć w dowolnym rozmiarze, a także wykonywanie fotoprezentów, kalendarzy ze zdjęciami oraz fotoobrazów na płótnie. Wszystkie fotousługi świadczone są przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu uzyskany wydruk jest zawsze wyraźny i bardzo trwały. Bez względu na to, czy zamówienie dotyczy wywoływania zdjęć, przygotowania fotoobrazu czy jednego z licznych fotoprezentów to zawsze można się spodziewać pełnego profesjonalizmu przy realizacji zlecenia. Korzystając z fotousług firmy Foto Print, można wywołać zdjęcia w postaci odbitek na najlepszej jakości papierze fotograficznym, kubku czy płótnie i zachować najradośniejsze wspomnienia na dłużej. Skorzystanie z oferty firmy oferującej fotousługi to także ciekawy pomysł na prezent na różne okazje. Oryginalny nadruk sprawia, że zwykłe przedmioty jak kubek, poszewka na poduszkę czy koszulka nabierają wyjątkowego charakteru.

Wywoływanie zdjęć online

Odbitki zdjęć wykonywane są na papierze Kodak Edge
lub Kodak Endura Professional w formatach od 9x13 cm, 10x15 do 20x30 cm, już za 0,20 zł

więcej »

FotoObrazy na płótnie

FotoObrazy drukowane są na wysokiej jakości płótnie malarskim typu Canvas i naciągane na sosnową ramę malarską. Ceny już od 25,80 zł

więcej »

Zdjęcia XXL

Zdjęcia XXL drukowane są na papierze Foto o gramaturze 280g/m2 Rozdzielczość druku 2880x1440 dpi

więcej »

FotoPrezenty

Posiadamy w ofercie kilkaset różnorodnych foto prezentów. Każdy z nich stworzysz i zamówisz w 5 minut.

więcej »

FotoKalendarze

FotoKalendarze wykonywane są jako wywołanie zdjęć na papierze fotograficznym matowym w formacie 20x30 cm z tłem białym, czarnym lub w wersji dziecięcej.

więcej »
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: zdjęcia XXL, wydruk FotoObrazów, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w punktach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.