FotoObrazy na płótnie

Przygotowywanie ciekawych prezentów dla najbliższych w praktyce bywa trudne. FotoObrazy z własnym zdjęciem na płótnie to bardzo oryginalna pamiątka, która sprawi, że wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na dłużej, jak żywe. FotoObrazy XXL można nabyć w różnych rozmiarach i w bardzo korzystnych cenach. Zamówienie obrazu na płótnie z wybranego zdjęcia to doskonały pomysł na to, by zagospodarować pustą ścianę w salonie, sypialni czy w przedpokoju. Kwadratowe obrazy z twoich zdjęć online świetnie nadają się do wyeksponowania pięknych portretów z naszych fotografii.

FotoObrazy XXL - panoramy miast i krajobrazy

W serwisie Foto Print dostępne są FotoObrazy XXL o wymiarach panoramicznych (2:1 lub 3:1). Formaty te idealnie nadają się do stworzenia wspaniałej dekoracji domu ze zdjęcia z zapierającym dech w piersiach widokiem lub ulubioną fotografią miejskich zabytków. W ten sposób obrazy z własnych zdjęć online, mogą stworzyć wspaniały klimat we wnętrzu. Szczególnie powinny one przypaść do gustu osobom, które dużo podróżują i po powrocie do domu pragną zachować wspomnienia na dłużej.

FotoObrazy z bazy zdjęć Adobe

do wyboru piękne zdjęcia z bazy 100 milionowej, w wielu kategoriach, do udekorowania każdego wnętrza wyjątkowym FotoObrazem

więcej »

FotoObrazy prostokątne 2:3

formaty wydruków fotoobrazów na płótnie w proporcjach 2:3 od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej »

FotoObrazy prostokątne 3:4

formaty wydruków fotoobrazów na płótnie w proporcjach 3:4 od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej »

FotoObrazy kwadratowe

formaty wydruków kwadratowych fotoobrazów na płótnie od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej »

FotoObrazy panoramiczne 2:1

formaty wydruków panoramicznych fotoobrazów na płótnie w proporcjach 2:1 od 20x40 cm do 70x140 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

FotoObrazy panoramiczne 3:1

formaty wydruków panoramicznych fotoobrazów na płótnie w proporcjach 3:1 od 20x60 cm do 50x150 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

Obrazy z własnych zdjęć online na ramie malarskiej

Dostępne w ofercie FotoObrazy z własnych zdjęciem naciągane są na sosnową ramę malarską, przez co są lekkie i łatwe do zawieszenia, jak również ściągnięcia i ponownego zawieszenia w innym miejscu. Małe i duże FotoObrazy na płótnie można powiesić w całym domu i sprawić, że dekorowane wnętrze nabierze nowego wyrazu. Ulubione ujęcie z własnego ślubu, chrztu dziecka, wakacji ze znajomymi - każde zdjęcie jest dobre, by uwiecznić je jako obrazy ze swoich zdjęć online.

FotoObrazy z twoim zdjęciem we wspaniałej jakości

Drukujemy FotoObrazy XXL na płótnie malarskim Canvas, które charakteryzuje się bardzo wysoką jakością finalnego obrazu. Dzięki możliwości wykonywania wydruku pigmentowego, możemy oddać na płótnie fotograficzną jakość. FotoObrazy z twoim zdjęciem zostaną wykonane w rozdzielczości druku 2880x1440 dpi. Pamiętajmy jednak, że aby uzyskać najlepszą jakość obrazu należy wybrać plik źródłowy odpowiedniego rozmiaru. Najmniejsze obrazy z własnych zdjęć online wymagają zastosowania pliku o rozdzielczości 580 x 870 px, a największe 2900 x 4350 px.
Płatności
(C) 2006-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.