Foto Obrazy na płótnie

Przygotowywanie ciekawych prezentów dla najbliższych w praktyce bywa trudne. Fotoobrazy na płótnie to bardzo oryginalna pamiątka, która sprawi, że wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na dłużej, jak żywe. Fotoobrazy można nabyć w różnych rozmiarach i w bardzo korzystnych cenach. Zamówienie obrazu na płótnie z wybranego zdjęcia to doskonały pomysł na to, by zagospodarować pustą ścianę w salonie, sypialni czy w przedpokoju. Fotoobrazy dostępne w ofercie naciągane są na sosnową ramę malarską, przez co są lekkie i łatwe do zawieszenia, jak również ściągnięcia i ponownego zawieszenia w innym miejscu. Małe i duże fotoobrazy na płótnie można powiesić w całym domu i sprawić, że dekorowane wnętrze nabierze nowego wyrazu. Ulubione ujęcie z własnego ślubu, chrztu dziecka, wakacji ze znajomymi - każde zdjęcie jest dobre, by uwiecznić je w formie fotoobrazu na płótnie.

FotoObrazy prostokątne 2:3

formaty wydruków od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej »

FotoObrazy prostokątne 3:4

formaty wydruków od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej »

FotoObrazy kwadratowe

formaty wydruków od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej »

FotoObrazy panoramiczne 2:1

formaty wydruków od 20x40 cm do 70x140 cm

więcej »

FotoObrazy panoramiczne 3:1

formaty wydruków od 20x60 cm do 50x150 cm (poziome lub pionowe)

więcej »
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: zdjęcia XXL, wydruk FotoObrazów, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w punktach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.