FotoObrazy na płótnie

Przygotowywanie ciekawych prezentów dla najbliższych w praktyce bywa trudne. FotoObrazy z własnym zdjęciem na płótnie to bardzo oryginalna pamiątka, która sprawi, że wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na dłużej, jak żywe. FotoObrazy XXL można nabyć w różnych rozmiarach i w bardzo korzystnych cenach. Zamówienie obrazu na płótnie z wybranego zdjęcia to doskonały pomysł na to, by zagospodarować pustą ścianę w salonie, sypialni czy w przedpokoju. Kwadratowe obrazy z twoich zdjęć online świetnie nadają się do wyeksponowania pięknych portretów z naszych fotografii.

FotoObrazy XXL - panoramy miast i krajobrazy

W serwisie Foto Print dostępne są FotoObrazy XXL o wymiarach panoramicznych (2:1 lub 3:1). Formaty te idealnie nadają się do stworzenia wspaniałej dekoracji domu ze zdjęcia z zapierającym dech w piersiach widokiem lub ulubioną fotografią miejskich zabytków. W ten sposób obrazy z własnych zdjęć online, mogą stworzyć wspaniały klimat we wnętrzu. Szczególnie powinny one przypaść do gustu osobom, które dużo podróżują i po powrocie do domu pragną zachować wspomnienia na dłużej.

FotoObrazy z bazy zdjęć Adobe

do wyboru piękne zdjęcia z bazy 100 milionowej, w wielu kategoriach, do udekorowania każdego wnętrza wyjątkowym FotoObrazem

więcej »

FotoObrazy prostokątne 2:3

formaty wydruków fotoobrazów na płótnie w proporcjach 2:3 od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej »

FotoObrazy prostokątne 3:4

formaty wydruków fotoobrazów na płótnie w proporcjach 3:4 od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej »

FotoObrazy kwadratowe

formaty wydruków kwadratowych fotoobrazów na płótnie od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej »

FotoObrazy panoramiczne 2:1

formaty wydruków panoramicznych fotoobrazów na płótnie w proporcjach 2:1 od 20x40 cm do 70x140 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

FotoObrazy panoramiczne 3:1

formaty wydruków panoramicznych fotoobrazów na płótnie w proporcjach 3:1 od 20x60 cm do 50x150 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

Obrazy z własnych zdjęć online na ramie malarskiej

Dostępne w ofercie FotoObrazy z własnych zdjęciem naciągane są na sosnową ramę malarską, przez co są lekkie i łatwe do zawieszenia, jak również ściągnięcia i ponownego zawieszenia w innym miejscu. Małe i duże FotoObrazy na płótnie można powiesić w całym domu i sprawić, że dekorowane wnętrze nabierze nowego wyrazu. Ulubione ujęcie z własnego ślubu, chrztu dziecka, wakacji ze znajomymi - każde zdjęcie jest dobre, by uwiecznić je jako obrazy ze swoich zdjęć online.

FotoObrazy z twoim zdjęciem we wspaniałej jakości

Drukujemy FotoObrazy XXL na płótnie malarskim Canvas, które charakteryzuje się bardzo wysoką jakością finalnego obrazu. Dzięki możliwości wykonywania wydruku pigmentowego, możemy oddać na płótnie fotograficzną jakość. FotoObrazy z twoim zdjęciem zostaną wykonane w rozdzielczości druku 2880x1440 dpi. Pamiętajmy jednak, że aby uzyskać najlepszą jakość obrazu należy wybrać plik źródłowy odpowiedniego rozmiaru. Najmniejsze obrazy z własnych zdjęć online wymagają zastosowania pliku o rozdzielczości 580 x 870 px, a największe 2900 x 4350 px.

Fotoobraz - zdjęcia na płótnie do salonu

Chcesz ozdobić swój salon niebanalną dekoracją? Doskonałym pomysłem są zdjęcia na płótnie panoramiczne przedstawiające twój ulubiony krajobraz ze zdjęcia uchwyconego np. podczas wakacji bądź wybranego z banku zdjęć. Taka dekoracja będzie wręcz idealna nad sofę lub kanapę, które są dosunięte do ściany. Ciekawym pomysłem jest stworzenie galerii ze zdjęć w formie kwadratu ? zawieś kilka zdjęć np. z sesji z twoim dzieckiem, ślubnej lub innych ważnych wydarzeń, by wnętrze stało się naprawdę wyjątkowe. Jeśli wolisz jeden obraz, wybierz obraz na płótnie ze zdjęcia przedstawiający całą wasza rodzinę, ale w większym rozmiarze, np. 100x150 cm. Nic nie stoi na przeszkodzie, by fotoobraz przedstawiał reprodukcję znanych dzieł malarzy lub modne motywy roślinne.

Obraz na płótnie ze zdjęcia do sypialni

Twoja sypialnia wydaje się nudna? Obraz na płótnie ze zdjęcia to doskonały sposób na wniesienie do niej więcej dynamiki i nadania jej osobistego tonu. Zawieś dekorację nad łóżkiem, wybierając modną grafikę, krajobraz, który cię rozluźnia i relaksuje lub motyw, który podkręci temperaturę we wnętrzu. Urządzasz dużą sypialnię? Zdjęcia na płótnie mogą przedstawiać także twoich bliskich, wspomnienia z dalekich wypraw lub ważnych sportowych eventów. Sypialnia to najbardziej osobiste miejsce, dlatego nie musisz w nim ukrywać tego, kim jesteś.

Przedpokój ozdobiony wspomnieniami

Nie wiesz, gdzie zawiesić zdjęcia na płótnie? Doskonałym miejscem jest przedpokój, który stanowi wizytówkę twojego domu i mieszkania. Dzięki galerii zdjęć twojej rodziny ułożonej w klasyczne lub ciekawe kompozycje, każdy z gości będzie od razu wiedział, co jest dla ciebie ważne i szybko pozna członków rodziny.
Obraz na płótnie ze zdjęcia to nowoczesna forma odbitek oprawionych w ramkę, która ma dużo zalet. Jako, że przedpokój nie należy zwykle do największych, ramka ze szkłem może zostać łatwiej stłuczona ? tutaj nie ma obaw nawet o upadek dekoracji, która nie powinna w żaden sposób ucierpieć. Szukasz innego pomysłu? Zamów zdjęcia na płótnie z zabawnymi hasłami zastępujące plakaty. Dzięki nim każdy, kto przekroczy próg domu, będzie w lepszym nastroju. Oczywiście w tym miejscu możesz także zastosować podobne motywy, jak w innych wnętrzach ? krajobrazy z podróży, zdjęcia nawiązujące do twoich pasji lub uniwersalne do aranżacji wnętrza, tak jak jeleń w stylu skandynawskim, czy piórka w stylistyce boho.

Jaka powinna być rozdzielczość zdjęcia?

Rozdzielczość zależy od rozmiaru zamawianego fotoobrazu - im większy, tym wyższa rozdzielczość, aby zamówienie w 100% spełniło oczekiwania. Konkretne wymiary produktu można sprawdzić w opisie, zwracając uwagę na szczegóły - tam są podane minimalne rozdzielczości. Przykładowo fotografia pod fotoobraz o wielkości 100x50 cm powinna mieć 2900x4350 px, a na 20x30 cm 580x870 px. To minimalne wartości - im więcej, tym lepiej. Masz wątpliwości odnośnie rozdzielczości lub rozmiaru pliku? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Na jakim materiale są drukowane fotoobrazy?

Obrazy na płótnie ze zdjęcia są drukowane na specjalnym płótnie Canvas - to płótno malarskie dedykowane do wydruków pigmentowych o fotograficznej jakości i wysokiej rozdzielczości. Gotowy fotooobraz jest naciągany na krosno malarskie czyli ramę, którą produkuje się z drewna sosnowego. Dzięki temu staje się bardziej przestrzenny.

Czy fotoobraz na płótnie należy oprawić w ramkę?

Żaden fotoobraz nie musi być oprawiony, jeśli jednak podobają ci się ramy, możesz się na nie zdecydować. Gotowy produkt jest przygotowany w taki sposób, że są zadrukowane także boki, a więc nadaje się od razu do zawieszenia. Produkty bez ram wyglądają na ścianie lżej i bardziej nowocześnie, jednak można zmienić ich wygląd. Podczas składania zamówienia można także zaznaczyć, że prosisz o fotoobraz z białymi bokami.

Jak dbać o obrazy na płótnie ze zdjęcia?

Fotoobraz na płótnie długo zachowa swój piękny wygląd, jeśli będziesz regularnie czyścić go z kurzu np. z pomocą specjalnej miotełki. Przecieranie powierzchni wilgotnymi lub mokrymi szmatkami z dodatkiem preparatów chemicznych nie jest najlepszym pomysłem. Takie działania mogą zniszczyć nieodwracalnie wydruk. Dbałość o obraz na płótnie zaczyna się w momencie rozpakowania produktu i wybierania miejsca jego montażu - jeśli będzie narażony na działanie promieni UV lub na dużą wilgotność powietrza, może szybciej niszczeć. W tej sytuacji warto zabezpieczyć go lakierem bezbarwnym lub werniksem.
Płatności
(C) 2006-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.