FotoProdukty

FotoObrazy na płótnie

FotoObrazy, to foto usługi, które drukowane są na wysokiej jakości płótnie malarskim typu Canvas i naciągane na sosnową ramę malarską. Ceny już od 25,80 zł

więcej »

Zdjęcia XXL

Zdjęcia XXL drukowane są na papierze fotograficznym o gramaturze 280g/m2 Rozdzielczość druku 2880x1440 dpi.

więcej »

FotoPrezenty

Posiadamy w ofercie różnorodne i tanie fotoprezenty. Każdy z nich stworzysz i zamówisz w 5 minut.

więcej »

FotoKalendarze

FotoKalendarze, to specjalny rodzaj fotousługi. Opiera się na technice wywołania zdjęć na papierze fotograficznym matowym w formacie 20x30 cm lub 30x45 cm z tłem białym, czarnym lub w wersji dziecięcej.

więcej »
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Zdjęcia do wywołania wystarczy nam przesłać za pomocą specjalnej aplikacji lub e-maila. Drukowanie zdjęć w domu w dużych ilościach nie ma po prostu sensu! Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: FotoObrazy, wydruk zdjęć XXL, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, puzzle ze zdjęcia, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.