FotoProdukty

Zdjęcia na biurko

Zdjęcia drukowane bezpośrednio na szkle akrylowym, od spodu. Nowoczesna prezentacja zdjęcia uzyskana dzięki lekkości akrylu o grubości 5 mm. Zdjęcia na stojaczku akrylowym w kilku formatach pionowych i poziomych.

więcej »

FotoObrazy na płótnie w ramach Floating frame

FotoObrazy Floating frame to wydruki HD na płótnie malarskim Canvas, naciągane na blejtramę i montowane w ramie, która tworzy ok. 6 mm przestrzeń między Obrazem a ramą. Efekt unoszenia się FotoObrazu w powietrzu.

więcej »

Zdjęcia w ramach

Zdjęcia w ramach to wydruki jakości HD na papierze foto błyszczącym lub matowym naklejone na sztywną piankę 3 mm i montowane w ramie. Do wyboru wiele kolorów i formatów ram.

więcej »

FotoObrazy na płótnie

FotoObrazy, to foto usługi, które drukowane są na wysokiej jakości płótnie malarskim typu Canvas i naciągane na sosnową ramę malarską tradycyjną lub blejtramę 3D. Druk HD 2880x1440 dpi

więcej »

FotoObrazy na Szkle Akrylowym

Fotoobrazy drukowane na szkle akrylowym od spodu. Wyjątkowy efekt wizualny dzięki przeźroczystości akrylu, co daje wrażenie głębi i ostrości obrazu. Produkt posiada mocowania i jest gotowy to zawieszenia na ścianie.

więcej »

Zdjęcia XXL

Zdjęcia XXL drukowane są na papierze fotograficznym matowym lub błyszczącym o wysokiej gramaturze 275g/m2 Rozdzielczość druku 2880x1440 dpi

więcej »

FotoPuzzle

FotoPuzzle ze zdjęciem, to niezwykle oryginalne fotoprezenty. Oferujemy: FotoPuzzle 100, 500, 1000 i 1500 elementów, a także FotoPuzzle-Serce, FotoPuzzle 35 el. i Puzzle A4 z 96 elementami.

więcej »

FotoPrezenty

Oferujemy różnorodne i wyjątkowe fotoprezenty, gadżety z wybranym przez Ciebie zdjęciem. FotoKubki, Kubki Magiczne, Poduszki ze zdjęciem, Foto-Magnesy. Każdy z nich stworzysz i zamówisz w 5 minut.

więcej »

Pudełka na zdjęcia

Drewniane pudełka na zdjęcia z zasuwanym wieczkiem lub z EKO tektury karbowanej. Na zasuwce i wieczku pudełek nadrukowywane jest wybrane przez Ciebie zdjęcie. Pudełka mieszczą do 200 zdjęć 10x15 cm

więcej »
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.