Puzzle ze zdjęcia - sposób na spędzenie czasu z najbliższymi

Puzzle na zamówienie są wspaniałym pomysłem na wartościowe spędzenie czasu z rodziną, w gronie znajomych czy na wielogodzinną, rozwijającą zabawę z dziećmi. Układanie małych elementów w całość ma wiele zalet, o których nie każdy z nas wie. Fotopuzzle będą rozwijały wyobraźnię przestrzenną, ćwiczyły pamięć oraz zdolności manualne. Co ważne, nie mają one żadnego limitu wiekowego! Własne puzzle wystarczy dobrać pod kątem trudności czy liczby elementów, by mogły wypełniać swój edukacyjny i poznawczy walor. W FotoPrint mogą Państwo zamówić puzzle ze zdjęcia z 35, 70, 75, 100, 500, 1000, 1500, 2000 czy nawet 3000 elementów, które będą stanowiły wyzwanie nawet dla wprawnego oka. Jeśli obdarowywana osoba rzadko układa puzzle lub ma zaledwie kilka lat, lepszym wyborem będą FotoPuzzle 35-100 elementowe.

FotoPuzzle Serce 75 elem.

38,90 zł / 34,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 35 elementów (A4)

35,90 zł / 32,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 70 elementów (A4)

35,90 zł / 32,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 100 elementów

69,90 zł / 55,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 500 elementów

79,90 zł / 68,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 1000 elementów

93,90 zł / 79,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 1500 elementów

136,90 zł / 119,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle 3000 elementów

225,90 zł / 199,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoPuzzle - doskonały prezent dla najbliższych

Stwórz układankę z Twojego ulubionego zdjęcia, która stanie się oryginalnym i rewelacyjnym prezentem dla najbliższych! FotoPuzzle z dużą liczbą elementów są ponadto zapakowane do eleganckiego pudełka, które będzie można wręczyć najbliższej osobie. Puzzle z własnym zdjęciem można podarować zarówno z okazji urodzin, imienin, parapetówki czy nawet walentynek czy dnia kobiet. Są świetną alternatywą dla zwykłych układanek, które są dostępne na półkach sklepowych. To właśnie dzięki własnym puzzlom przeżyjemy na nowo nasze ulubione momenty, powspominamy najważniejsze chwile i zajmiemy czas w jesienno-zimowe wieczory czy nawet upalne, letnie popołudnia. Nadruk na FotoPuzzlach jest trwały i wysokiej jakości, dlatego nie musimy obawiać się o jego zniszczenie.

Puzzle na zamówienie - szybko i przez Internet

Spersonalizowane prezenty doskonale mówią o naszym zaangażowaniu i uczuciu do danej osoby, dlatego zamiast wybierać kolejną książkę czy czekoladki, postawmy na wspaniałe puzzle z własnym zdjęciem! Mogą one przedstawiać dowolnie wybraną przez nas fotografię czy grafikę, przypominając wspaniałą sesję ślubną, zachwycając widokami z wakacji czy po prostu dając okazję dziecku na złożenie w całość jego własnego portretu. Pamiętajmy jedynie o tym, że jakość i wielkość fotografii ma wpływ na końcowy wygląd FotoPrezentu. FotoPuzzle są dostępne w FotoPrint w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wielu różnorodnych formatach i kształtach, stając się wyśmienitym pomysłem na podarunek. Ich zamówienie zajmie tylko chwilkę, a nie musimy nawet wychodzić z domu! Cóż bardziej ucieszy najbliższych, niż dokładnie przemyślany prezent, z którego mogą cieszyć się przez wiele godzin w naszym towarzystwie?
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Zdjęcia do wywołania wystarczy nam przesłać za pomocą specjalnej aplikacji lub e-maila. Drukowanie zdjęć w domu w dużych ilościach nie ma po prostu sensu! Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: FotoObrazy, wydruk zdjęć XXL, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, puzzle ze zdjęcia, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.