Zdjęcia XXL

W ofercie FotoPrint dostępne są również zdjęcia w formacie XXL. To rozmiar do zadań specjalnych, idealny do wywoływania zdjęć z plików źródłowych, wyróżniających się wysoką jakością i poziomem szczegółów. Duże odbitki cyfrowe najczęściej wykonywane są z myślą o umieszczeniu ich w ramce. Format pozwala na zachowanie dobrej widoczności wszelkich detali, nawet z dużej odległości. Pamiętajmy jednak, aby do wydruku zdjęcia XXL wybierać pliki źródłowe o wysokiej rozdzielczości.

Zdjęcia format XXL - uwiecznij wyjątkowe chwile

Bardzo często decydujemy się na wywołanie zdjęcia XXL, pragnąc utrwalić na papierze fotograficznym najpiękniejsze wspomnienia z naszego życia: śluby, wesela, komunie, specjalne sesje zdjęciowe czy niezapomniane wakacje z przyjaciółmi. Duże odbitki cyfrowe sprawią, że te magiczne chwile zostaną z nami na lata. Fotografia wielkoformatowa, to również świetny wybór dla osób, które dużo podróżują i przywożą ze swoich wypraw piękne zdjęcia przyrody i architektury. Odbitki XXL dostępne są u nas w wielu różnych rozmiarach i proporcjach boków.

Zdjęcia XXL prostokątne 2:3

formaty wydruków od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej »

Zdjęcia XXL prostokątne 3:4

formaty wydruków od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej »

Zdjęcia XXL kwadratowe

formaty wydruków od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej »

Zdjęcia XXL panoramiczne 2:1

formaty wydruków od 20x40 cm do 100x200 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

Zdjęcia XXL panoramiczne 3:1

formaty wydruków od 20x60 cm do 100x300 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

Odbitki XXL - gwarancja doskonałej jakości i dobrej ceny

Aby uzyskać najlepszą jakość odbitki XXL, polecamy wybrać wydruk na papierze Kodak Premier Professional, który stanowi gwarancję bardzo wysokiego nasycenia kolorów i ostrości, a także optymalnego kontrastu oraz balansu czerni i bieli. Z drugiej strony jeśli zależy nam na dobrej cenie, to warto wybrać wydruk na papierze Standard. Zdjęcia w formacie XXL zachowają dobrą jakość, a przy tym duże zamówienie nie nadwyręży naszego domowego budżetu. Duże odbitki cyfrowe można również wywoływać na dwóch różnych typach papieru fotograficznego - na błyszczącym lub matowym.

Składanie zamówienia na duże odbitki cyfrowe

Składanie zamówienia na zdjęcia XXL w FotoPrint jest niezwykle proste. Wystarczy założyć darmowe konto na naszej stronie internetowej i załadować wybrane pliki źródłowe. W specjalnym panelu możemy ustawić dodatkowe parametry odbitki XXL, a nawet wybrać opcję ręcznej korekty zdjęć. Zamówione przez Internet zdjęcia w formacie XXL można odebrać w jednym z tysięcy Punktów Odbioru w Polsce.
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Zdjęcia do wywołania wystarczy nam przesłać za pomocą specjalnej aplikacji lub e-maila. Drukowanie zdjęć w domu w dużych ilościach nie ma po prostu sensu! Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: FotoObrazy, wydruk zdjęć XXL, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, puzzle ze zdjęcia, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.