Zdjęcia XXL

W ofercie FotoPrint dostępne są również zdjęcia w formacie XXL. To rozmiar do zadań specjalnych, idealny do wywoływania zdjęć z plików źródłowych, wyróżniających się wysoką jakością i poziomem szczegółów. Duże odbitki cyfrowe najczęściej wykonywane są z myślą o umieszczeniu ich w ramce. Format pozwala na zachowanie dobrej widoczności wszelkich detali, nawet z dużej odległości. Pamiętajmy jednak, aby do wydruku zdjęcia XXL wybierać pliki źródłowe o wysokiej rozdzielczości.

Zdjęcia format XXL - uwiecznij wyjątkowe chwile

Bardzo często decydujemy się na wywołanie zdjęcia XXL, pragnąc utrwalić na papierze fotograficznym najpiękniejsze wspomnienia z naszego życia: śluby, wesela, komunie, specjalne sesje zdjęciowe czy niezapomniane wakacje z przyjaciółmi. Duże odbitki cyfrowe sprawią, że te magiczne chwile zostaną z nami na lata. Fotografia wielkoformatowa, to również świetny wybór dla osób, które dużo podróżują i przywożą ze swoich wypraw piękne zdjęcia przyrody i architektury. Odbitki XXL dostępne są u nas w wielu różnych rozmiarach i proporcjach boków.

Zdjęcia XXL z bazy zdjęć Adobe

do wyboru piękne zdjęcia z bazy 100 milionowej, w wielu kategoriach, do udekorowania każdego wnętrza wyjątkowym FotoPlakatem

więcej »

Zdjęcia XXL prostokątne 2:3

formaty wydruków zdjęć xxl w proporcjach 2:3 od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej »

Zdjęcia XXL prostokątne 3:4

formaty wydruków zdjęć xxl w proporcjach 3:4 od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej »

Zdjęcia XXL kwadratowe

formaty wydruków kwadratowych zdjęć xxl w proporcjach od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej »

Zdjęcia XXL panoramiczne 2:1

formaty wydruków panoramicznych zdjęć xxl w proporcjach 2:1 od 20x40 cm do 100x200 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

Zdjęcia XXL panoramiczne 3:1

formaty wydruków panoramicznych zdjęć xxl w proporcjach 3:1 od 20x60 cm do 100x300 cm (poziome lub pionowe)

więcej »

Odbitki XXL - gwarancja doskonałej jakości i dobrej ceny

Aby uzyskać najlepszą jakość odbitki XXL, polecamy wybrać wydruk na papierze Kodak Premier Professional, który stanowi gwarancję bardzo wysokiego nasycenia kolorów i ostrości, a także optymalnego kontrastu oraz balansu czerni i bieli. Z drugiej strony jeśli zależy nam na dobrej cenie, to warto wybrać wydruk na papierze Standard. Zdjęcia w formacie XXL zachowają dobrą jakość, a przy tym duże zamówienie nie nadwyręży naszego domowego budżetu. Duże odbitki cyfrowe można również wywoływać na dwóch różnych typach papieru fotograficznego - na błyszczącym lub matowym.

Składanie zamówienia na duże odbitki cyfrowe

Składanie zamówienia na zdjęcia XXL w FotoPrint jest niezwykle proste. Wystarczy założyć darmowe konto na naszej stronie internetowej i załadować wybrane pliki źródłowe. W specjalnym panelu możemy ustawić dodatkowe parametry odbitki XXL, a nawet wybrać opcję ręcznej korekty zdjęć. Zamówione przez Internet zdjęcia w formacie XXL można odebrać w jednym z tysięcy Punktów Odbioru w Polsce.
Płatności
(C) 2006-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.