Zdjęcia XXL kwadratowe

Duże odbitki kwadratowe, to bardzo ciekawa alternatywa dla odbitek prostokątnych. Możemy wybrać tę opcję, jeśli chcemy uzyskać oryginalny kształt kolażu ze zdjęć w ramkach na ścianie. W FotoPrint, wywoływanie zdjęć XXL kwadratowe możliwe jest w formatach od 20x20 cm do 100x100 cm.

Zdjęcie XXL 20 x 20 cm

15,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 30 x 30 cm

18,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 40 x 40 cm

23,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 50 x 50 cm

35,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 60 x 60 cm

44,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 70 x 70 cm

55,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 80 x 80 cm

66,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 90 x 90 cm

79,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 100 x 100 cm

85,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcia XXL kwadratowe

Chcesz wywołać odbitki zdjęć z wakacji, swoich dzieci, z wyjazdu ze znajomymi lub inne, które nie będą leżały zapomniane w albumie, ale ozdobią twoje ściany? Zdjęcia kwadratowe to wyjątkowy sposób na wspomnienia w symetrycznej formie, w formacie 1:1, który jest niezwykle popularny dzięki portalom społecznościowym. Ich nowoczesny styl sprawia, że są doskonałe do dekoracji domowych - możesz stworzyć dzięki nim piękny kolaż lub zawiesić je pojedynczo, by przykuwały uwagę, prezentując twoje pasje i życie. Kwadratowe odbitki zdjęć mogą zostać oprawione w ramkę lub zawieszone bez niej - ich wysoka jakość wykonania sprawia, że wyglądają fantastycznie w każdej formie! Jesteś kreatywny? Zawieś sznurek i powieś je z pomocą małych klamerek, zdobiąc pokój dzienny lub młodzieżowy.

Podczas wyboru odbitek, koniecznie zwróć uwagę na ich rozmiar - najmniejszy produkt mierzy 20x20 cm, dzięki czemu będzie doskonale wyglądał w większym zestawie, podobnie jak zdjęcie XXL 30x30 cm i 40x40 cm. Większe formaty mierzące od 50x50 cm, są doskonałym pomysłem na wielkoformatową dekorację, która samodzielnie zdobi ścianę. Największe zdjęcie XXL w FotoPrint mierzy 100x100 cm, stając się najlepszym utrwaleniem wydarzeń z życia na papierze.

Zdjęcia kwadratowe - wywoływanie w FotoPrint

Wywoływanie zdjęć kwadratowych w naszym fotolabie jest niezwykle łatwe - wystarczy, że wybierzesz rozmiar, zalogujesz się w naszym panelu, prześlesz zdjęcie i stworzysz wybrany Foto Produkt. Możesz dodać swój własny napis, tworząc modną grafikę, którą podarujesz w prezencie bliskiej osobie. Odbitki kwadratowe są atrakcyjnie nie tylko z powodu swojego niecodziennego formatu, ale także jakości - z FotoPrint masz pewność, że każda chwila będzie należycie zapamiętana.

Kwadratowe zdjęcia wyjdą najlepiej, jeśli zwrócisz uwagę na ich jakość - pamiętaj o wysokiej rozdzielczości i sprawdzeniu barw przed przesłaniem ich do nas. Jeśli lubisz efekty, zamień je na fotografie czarno-białe, dodaj ramki lub wyostrz kolory - podstawową edycję wykonasz z pomocą darmowych programów. Jeśli nie wiesz, jak zawiesić je na ścianie, wpadnij na nasz blog - doradzamy, jak stworzyć z odbitek piękną dekorację na lata. Problem z zamówieniem lub wybraniem wielkości zdjęcia? Napisz do nas lub zadzwoń - pomożemy, podpowiadając, jak uzyskać najlepsze możliwe odbitki. Zobacz również inne zdjęcia w formacie XXL dostępne w tej kategorii.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.