Zdjęcia XXL - Foto Plakaty ze zdjęcia

W ofercie FotoPrint dostępne są również zdjęcia w formacie XXL. To rozmiar do zadań specjalnych, idealny do wywoływania zdjęć z plików źródłowych, wyróżniających się wysoką jakością i poziomem szczegółów. Duże odbitki cyfrowe najczęściej wykonywane są z myślą o umieszczeniu ich w ramce. Format pozwala na zachowanie dobrej widoczności wszelkich detali, nawet z dużej odległości. Pamiętajmy jednak, aby do wydruku zdjęcia XXL wybierać pliki źródłowe o wysokiej rozdzielczości.

FotoPlakat XXL - uwiecznij wyjątkowe chwile

Satysfakcja 100% lub zwrot do 30 dni
Bardzo często decydujemy się na wywołanie zdjęcia XXL, pragnąc utrwalić na papierze fotograficznym najpiękniejsze wspomnienia z naszego życia: śluby, wesela, komunie, specjalne sesje zdjęciowe czy niezapomniane wakacje z przyjaciółmi. Duże odbitki cyfrowe sprawią, że te magiczne chwile zostaną z nami na lata. Fotografia wielkoformatowa, to również świetny wybór dla osób, które dużo podróżują i przywożą ze swoich wypraw piękne zdjęcia przyrody i architektury. Foto Plakaty XXL dostępne są u nas w wielu różnych rozmiarach i proporcjach boków.

Zdjęcia XXL z bazy zdjęć Adobe

do wyboru piękne zdjęcia z bazy 100 milionowej, w wielu kategoriach, do udekorowania każdego wnętrza wyjątkowym FotoPlakatem

więcej »

Zdjęcia XXL prostokątne 2:3

formaty wydruków plakatów ze zdjęć xxl o najpopularniejszych proporcjach boków 2:3 od 20x30 cm do 100x150 cm

dostępne formaty 2:3 »

Zdjęcia XXL prostokątne 3:4

formaty plakatów ze zdjęć xxl o proporcjach boków 3:4 od 30x40 cm do 100x140 cm

dostępne formaty 3:4 »

Zdjęcia XXL kwadratowe

formaty wydruków kwadratowych zdjęć xxl o proporcjach boków 1:1 od 20x20 do 100x100 cm

dostępne formaty kwadratowe »

Zdjęcia XXL panoramiczne 2:1

formaty wydruków panoramicznych zdjęć xxl o proporcjach boków 2:1 od 20x40 do 100x200 cm

dostępne formaty 2:1 »

Zdjęcia XXL panoramiczne 3:1

formaty wydruków panoramicznych zdjęć xxl o proporcjach boków 3:1 od 20x60 do 100x300 cm

dostępne formaty 3:1 »

Odbitki XXL - gwarancja doskonałej jakości i dobrej ceny

Aby uzyskać najlepszą jakość odbitki XXL, polecamy wybrać wydruk na papierze Kodak Premier Professional, który stanowi gwarancję bardzo wysokiego nasycenia kolorów i ostrości, a także optymalnego kontrastu oraz balansu czerni i bieli. Z drugiej strony jeśli zależy nam na dobrej cenie, to warto wybrać wydruk na papierze Standard. Zdjęcia w formacie XXL zachowają dobrą jakość, a przy tym duże zamówienie nie nadwyręży naszego domowego budżetu. Duże odbitki cyfrowe można również wywoływać na dwóch różnych typach papieru fotograficznego - na błyszczącym lub matowym.

Składanie zamówienia na duże odbitki cyfrowe - plakaty ze zdjęcia

Składanie zamówienia na zdjęcia XXL w FotoPrint jest niezwykle proste. Wystarczy założyć darmowe konto na naszej stronie internetowej i załadować wybrane pliki źródłowe. W specjalnym panelu możemy ustawić dodatkowe parametry odbitki XXL, a nawet wybrać opcję ręcznej korekty zdjęć. Zamówione przez Internet Foto Plakaty ze zdjęcia można odebrać w jednym z tysięcy Paczkomatów w Polsce lub zamówić z dostawą do domu lub miejsca pracy.

1. Jakie są największe i najmniejsze zdjęcia w dużym formacie fotoplakatów?

Zdjęcia w dużym formacie są na naszej stronie podzielone zgodnie z proporcjami, stąd rozdział kategorii na produkty kwadratowe, o proporcji boków 2:1, 3:1, 2:3 i 3:4. Największy format, jaki można zamówić w naszym fotolabie, wynosi 100x300 cm w pionie lub w poziomie, a najmniejszy 20x20 cm. Warto dopasować go do wybranej ramki na zdjęcia lub pomysłu na ozdobienie nim ścian lub innych powierzchni.

2. Jaka powinna być rozdzielczość zdjęcia, by uzyskać najlepszy efekt?

Podobnie jak w przypadku odbitek, powinno obliczyć się wymaganą rozdzielczość ze wzoru: rozmiar zadruku w cm/2,54 x 300 dpi. Warto jednak mieć świadomość, że ze względów technicznych, większe formaty nie wymagają rozdzielczości 300 dpi, a jedynie 150 dpi. Jeśli nie jesteś pewien, jaka powinna być wielkość zdjęcia, wystarczy sprawdzić szczegóły danego produktu, w którym zawsze jest podana odpowiednia rozdzielczość w px.

3. Jakie pliki zdjęć i o jakiej wielkości można przesłać z pomocą serwera?

Nasz serwer obsługuje rozszerzenia JPG, PNG, BMP i TIFF, dlatego jeśli chcesz przesłać PDF lub inne pliki, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Maksymalny rozmiar pliku wynosi 128 MB ? w jednej sesji serwer obsługuje maksymalnie pliki o wadze 800 MB.

4. Czy wydruk zdjęć duży format musi zawierać wyłącznie własne fotografie?

Zdjęcia duże formaty nie muszą być zawsze dostarczone przez klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy posiada piękne, duże fotografie, które są idealne na ozdobienie ścian lub sprawienie prezentu bliskim. Z tego powodu przygotowaliśmy zdjęcia XXL ze 100-milionowej bazy Adobe w wielu kategoriach. Jeśli nadal chcesz wykorzystać własne pliki, nie muszą to być wyłącznie zdjęcia, a mogą być np. grafiki przygotowane w programie lub nawet zeskanowane rysunki, o ile charakteryzują się zgodną rozdzielczością i rozszerzeniem pliku.

5. Czy przesłane do wydruku fotoplakatów zdjęcia są przerabiane?

Oferujemy tzw. Ręczną Korektę Zdjęć, która obejmuje podstawowe zmiany dotyczące balansu bieli, kolorystyki czy kontrastu, poprawiające odbiór fotografii. Wszystkie zmiany są wykonywane przez profesjonalnego grafika i ich chęć należy zaznaczyć podczas składania zamówienia.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.