Pudełka na zdjęcia

Idealne rozwiązanie na przechowywanie odbitek. Jeśli masz zdjęcia i nie wiesz gdzie i jak je przechowywać, to proponujemy Ci pudełko na zdjęcia - drewniane sosnowe, posiadające zasuwkę na której wydrukowane jest Twoje zdjęcie lub zamykane, wykonane z EKO tektury. Takie pudełko na odbitki jest nowoczesną formą przechowywania zdjęć, inną niż album czy fotokoperta.

Pudełko na zdjęcia wykonane z drewna lub z EKO tektury

Chcesz zadbać o swoje fotografie i odpowiednio je skatalogować zanim zapomnisz, które przynależą do danego miejsca i czasu? Nie masz pomysłu na ich przechowywanie, a jesteś zwolennikiem odbitek zamiast zapisywania zdjęć na dyskach, chmurach i innych cyfrowych urządzeniach? Przygotowaliśmy dla ciebie opakowania fotograficzne wykonane z drewna sosnowego, które są trwałe i ładnie się prezentują.
Dzięki nim z łatwością posegregujesz i przechowasz zdjęcia ze ślubu, z podróży, z urodzin i innych szczególnych okazji. Jeśli cenisz naturalne produkty i dbasz o ekologię, nasze drewniane pudełko na zdjęcia lub tekturowe EKO pudełko musi koniecznie zagościć w twoim domu! Dlaczego warto zamówić nasz produkt? To niezwykłe opakowanie posiada praktyczne zasuwane wieczko, na którym możesz umieścić dowolne zdjęcie, pomagające skategoryzować jego zawartość. Zdjęcie drukowane jest na sztywnym podłożu w wysokiej rozdzielczości.

Drewniane pudełko ze zdjęciem na odbitki 10x15

36,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Kartonowe pudełko EKO ze zdjęciem na odbitki 10x15

25,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Opakowania fotograficzne na 200 zdjęć

Pudełka na zdjęcia z drewna są starannie wykonane, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Wewnątrz posiadają dodatkowo ozdobną, satynową tasiemkę, która ułatwia wyjmowanie odbitek. Nasze pudełko z okienkiem będzie chroniło twoje fotografie przed kurzem, wilgocią czy promieniowaniem UV, które powoduje blaknięcie kolorów. Opakowania na zdjęcia zmieszczą w sobie aż 200 fotografii w popularnym rozmiarze 10x15 cm. Możesz w nim przechowywać również mniejsze odbitki, zewnętrzne wymiary pudełka drewnianego wynoszą 18x12,5 cm, a jego wysokość 6,5 cm.

Ozdobne pudełko na zdjęcia

Eleganckie pudełko na zdjęcia będzie wymarzonym prezentem z okazji rocznicy związku, świeżo zawartego małżeństwa, urodzin lub imienin. Możesz je podarować osobom bez względu na wiek i płeć, taki prezent jest jednocześnie uniwersalny i mówi dużo o twojej znajomości wybranej osoby.

Jeśli chcesz wywołać radość u najbliższych, po prostu zamów odbitki i zapakuj je w nasze eleganckie pudełka na zdjęcia. Co ważne, nasz produkt możesz również z łatwością spersonalizować! Ozdobne pudełka na zdjęcia z drewna lub z EKO tektury mogą zostać udekorowane popularną techniką scrapbookingu, starając się oryginalnym drobiazgiem na wiele okazji. Nadaj im elegancji, naklej zabawne dekoracje lub pomaluj na ulubiony kolor, by stały się twoim skarbem na fotografie. Pudełka na zdjęcia ślubne będą niezastąpione również po ślubie, by obdarować najpiękniejszymi odbitkami najbliższych,którzy z pewnością z radością powrócą do minionych wydarzeń.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.