FotoKalendarze ze zdjęciami

FotoKalendarze 2023 20x30 cm

FotoKalendarze zawieszane (12 stron + okładka) wykonywane na papierze fotograficznym HD matowym.

więcej »

Kalendarze ze zdjęciami

Kalendarze ze zdjęciami, to jeden z najpopularniejszych FotoGadżetów, oferowanych przez fotolab internetowy Foto Print. Stanowi on niezwykle oryginalną opcję dla osób, które zapisują w kalendarzu istotne notatki, a jednocześnie szukają możliwości dopasowania go do własnych preferencji. Fotokalendarze wyglądają świetnie, kiedy są ozdobione zdjęciami ważnych chwil z rodzinnego albumu, a także fotografiami wakacyjnych wspomnień.

Kalendarze foto - trzy proste kroki do złożenia zamówienia

W Foto Print, spersonalizowane kalendarze ze zdjęciem można stworzyć w niezwykle prosty sposób. Nasz system działa w podobny sposób jak w przypadku zamawiania odbitek:
  • Zarejestruj się w naszym serwisie
  • Kliknij na wzór, który pokazuje kalendarze ze zdjęć, które podobają ci się najbardziej
  • Dobierz odpowiadające ci zdjęcia i złóż zamówienie

Kalendarze ze zdjęć na każdą porę roku

Jeśli lubisz robić zdjęcia przez cały rok, to w twoich archiwach na pewno znajdziesz odbitki, które zostały zrobione wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Kalendarze ze zdjęć dają znakomitą możliwość ukazania piękna każdej pory roku. Oddajemy do waszej dyspozycji 13 stron - każdy miesiąc ma swoją własną dedykowaną stronę plus strona tytułowa. Stąd kalendarze foto będą stanowić doskonałą ekspozycję ulubionych zdjęć.

Fotokalendarze na różne zdjęcia

Dostępne w naszej ofercie fotokalendarze drukujemy na wysokiej jakości papierze fotograficznym matowym. Do wyboru dajemy dwa kolory tła - biały i czarny. Fotokalendarze dla dzieci mają dodatkowo swój unikalny design. Tego rodzaju kalendarze ze zdjęć mogą stanowić również unikalną kronikę rozwoju pierwszych miesięcy naszej pociechy. Fotografie, które będą zdobić kalendarze foto, mogą być dodane w orientacji poziomej jak i pionowej.

Foto kalendarze na prezent

Spersonalizowane kalendarze ze zdjęciami, to również świetny pomysł na prezent. Z pewnością spodobają się one bliskiej osobie. Foto kalendarze na prezent zawierają aż 13 stron, które mogą pomieścić wielkoformatowe zdjęcia wysokiej jakości. Oprócz miejsca na zdjęcia, w projektach uwzględniliśmy również miejsce na sekcję z dniami miesiąca. Foto kalendarze na prezent, to jednak nie koniec oferty Foto Print na unikalne FotoGadżety. Zapraszamy do sprawdzenia również naszych FotoPrezentów: kubków, koszulek, poduszek czy maskotek ze zdjęciami.
Płatności
(C) 2006-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.