Zdjęcia XXL panoramiczne 3:1

Jeśli chcemy udekorować nasze mieszkanie obrazem pięknej panoramy miasta lub zachwycającego krajobrazu przyrodniczego, to najlepszym sposobem będą Zdjęcia XXL panoramiczne. W tym przypadku możemy zastosować orientację poziomą lub pionową. Wywołanie zdjęć panoramicznych 3:1 możliwe jest w formatach od 20x60 cm do 100x300 cm.

Zdjęcie XXL 20 x 60 cm panorama

22,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 30 x 90 cm panorama

37,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 40 x 120 cm panorama

59,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 50 x 150 cm panorama

86,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 60 x 180 cm panorama

119,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 70 x 210 cm panorama

142,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 80 x 240 cm panorama

167,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 90 x 270 cm panorama

202,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcie XXL 100x300 cm panorama

225,98 zł
Stwórz Foto Produkt »

Zdjęcia XXL panoramiczne

Lubisz duże, okazałe dekoracje, które zdobią ściany salonu, sypialni lub przedpokoju? Polecamy odbitki panoramiczne mierzące już od 20x60 cm, aż do imponujących rozmiarów 90x270 cm! W naszej ofercie znajdziesz prawie 10 rozmiarów panoram, abyś mógł zdecydować, czy chcesz je umieścić w mniejszej ramce, czy jednak zawiesić na całą wielkość ściany. Zobacz naszą pełną ofertę i przekonaj się, że wydruk zdjęcia panoramicznego odświeży twój dom, mieszkanie i biuro.

Panorama - zdjęcia pasujące do każdego pomieszczenia

Najbardziej uniwersalnym wyborem są z pewnością widoki słynnych miast przedstawiające mosty, uliczki, katedry i inne wyjątkowe miejsca, które przywołują wspomnienia lub zachęcają do podróży. Ich panoramiczny kształt charakteryzujący się długim bokiem sprawia, że doskonale wyglądają nad łóżkiem, sofą i komodą. Jeśli chcesz sprawić komuś lub sobie prezent, zamów odbitkę panoramiczną z widokiem gór lub morza ? to uniwersalne motywy pasujące do każdego pomieszczenia. Zdjęcia panoramiczne mogą przedstawiać także klasyczne samochody, dzikie zwierzęta, motywy abstrakcyjne, a nawet rysunki ? tylko od ciebie zależy, co znajdzie się na twoich ścianach!

Odbitka panoramiczna - co warto o niej wiedzieć?

Zdjęcia panoramiczne w naszym fotolabie mogą być wydrukowane w poziomie lub w pionie. Jeśli chcesz być pewien najwyższej jakości, wybierz produkt i sprawdź minimalną rozdzielczość pliku i rozdzielczość druku. Odbitka panoramiczna jest drukowana na wysokiej jakości papierze Foto o gramaturze 280 gm2 o wykończeniu błyszczącym lub matowym.

Panorama - zdjęcie, które zapiera dech w piersiach

Żeby zamówić odbitki panoramiczne, trzeba dysponować panoramą lub skorzystać z naszych gotowych propozycji. Do tej pory nie udało ci się uchwycić idealnego widoku, ale nie zamierzasz się poddawać?
Aby wykonać idealne zdjęcie panoramiczne będzie ci potrzebna lustrzanka i statyw. Zamocuj aparat w pozycji pionowej, gdyż poziomo zdjęcie mogłoby wyjść zbyt długie. Następnie ustaw pozycję, wybierz kadr i parametry ? najważniejsza jest ekspozycja, szczególnie jeśli nie chcesz prześwietlić ani wykonać całkowicie zaciemnionych fragmentów. Wykonaj poszczególne zdjęcia pamiętając o tym, by robić je na tzw. zakładkę czyli kolejne ujęcie zawiera 25-35% poprzedniego. Dzięki temu składanie panoramy w programie graficznym będzie szybkie i łatwe.
Zdjęcia panoramiczne można oczywiście wykonać także smartfonem, wybierając odpowiedni tryb. Jeśli wolisz tą opcję, zwróć uwagę na rozdzielczość ? taka panorama może nie być odpowiednia do największych wydruków ze względu na zbyt niską jakość.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.