Maskotki ze zdjęciem na prezent

Pluszowe maskotki ze zdjęciem to najpopularniejsze zabawki dla dziecka. Maluchy uwielbiają tulić się do mięciutkich, sympatycznych zwierzaków, które wykonane są z delikatnego materiału. Bardzo często stają się one ulubionymi towarzyszami naszych pociech - zarówno w domu jak i w podróży. Pluszaki ze zdjęciem na prezent mają niezwykle osobisty charakter i w przyszłości mogą stać się dla dziecka piękną pamiątką z dzieciństwa.

Miś brązowy ze zdjęciem

49,90 zł / 45,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Miś Bubu z szalikiem

49,90 zł / 45,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Miś polarny ze zdjęciem

46,90 zł / 42,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Tygrysek ze zdjęciem

49,90 zł / 45,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Krecik ze zdjęciem

46,90 zł / 42,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Owieczka ze zdjęciem

53,90 zł / 48,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Sympatyczna maskotka z nadrukiem

Słodki pluszak to dla dziecka jego pierwszy przyjaciel. Z nim nasza pociecha czuje się bezpiecznie podczas snu, a podczas wyjazdu pozwala poczuć się jak w domu. Maskotka ze zdjęciem nie tylko pomoże maluchowi zasnąć, ale również ukoi każdy smutek, szczególnie ten związany z rozłąką z rodzicami w przedszkolu. Zabawny zwierzak to również wspaniały towarzysz w trakcie zabaw.

Pluszaki na prezent w różnych wariantach

W serwisie Foto Print oferujemy różne maskotki na prezent ze zdjęciem. Najpopularniejsze pluszowe misie dostępne są aż w ośmiu wariantach do wyboru w zależności od upodobań naszego dziecka. Do wyboru mamy również sympatyczne maskotki z nadrukiem w formie: krecika, owieczki, tygryska, zajączka lub hipopotama. Najmniejszy pluszak ze zdjęciem w postaci krecika ma wysokość 19 cm, a największy Miś TED XXL ma 55 cm wysokości.

Maskotka na prezent najwyższej jakości

Do wykonania maskotki ze zdjęciem na prezent zastosowaliśmy technikę wydruku wysokiej jakości, która gwarantuje trwałość nadrukowanej fotografii. Kolory na długo pozostają żywe, a materiał utrzymuje miękkość. Pluszaki ze zdjęciem można prać bezpiecznie w pralce w temperaturze 30 stopni.

Stwórz własne maskotki z nadrukiem

Pluszaki na prezent można przygotować z dowolnie wybranego zdjęcia. Wystarczy założyć konto w serwisie Foto Print i załadować fotografię, którą chcemy nadrukować na maskotkę. Następnie możemy wybrać model konkretnej maskotki ze zdjęciem, którą chcemy zamówić na prezent. Na koniec możemy jeszcze wybrać preferowany sposób dostawy: przesyłkę kurierską, pocztową lub Paczkomaty.
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Zdjęcia do wywołania wystarczy nam przesłać za pomocą specjalnej aplikacji lub e-maila. Drukowanie zdjęć w domu w dużych ilościach nie ma po prostu sensu! Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: FotoObrazy, wydruk zdjęć XXL, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, puzzle ze zdjęcia, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.