Maskotki ze zdjęciem na prezent

Pluszowe maskotki ze zdjęciem to najpopularniejsze zabawki dla dziecka. Maluchy uwielbiają tulić się do mięciutkich, sympatycznych zwierzaków, które wykonane są z delikatnego materiału. Bardzo często stają się one ulubionymi towarzyszami naszych pociech - zarówno w domu jak i w podróży. Pluszaki ze zdjęciem na prezent mają niezwykle osobisty charakter i w przyszłości mogą stać się dla dziecka piękną pamiątką z dzieciństwa.

Miś brązowy Smile

45,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Miś bury

58,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Miś z kokardą

58,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Miś brązowy

58,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Miś polarny

58,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Kotek szarobury

58,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Małpka ze zdjęciem

49,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Słonik ze zdjęciem

49,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Owieczka ze zdjęciem

49,80 zł
Stwórz Foto Produkt »

Sympatyczna maskotka z nadrukiem

Słodki pluszak to dla dziecka jego pierwszy przyjaciel. Z nim nasza pociecha czuje się bezpiecznie podczas snu, a podczas wyjazdu pozwala poczuć się jak w domu. Maskotka ze zdjęciem nie tylko pomoże maluchowi zasnąć, ale również ukoi każdy smutek, szczególnie ten związany z rozłąką z rodzicami w przedszkolu. Zabawny zwierzak to również wspaniały towarzysz w trakcie zabaw.

Pluszaki na prezent w różnych wariantach

W serwisie Foto Print oferujemy różne maskotki na prezent ze zdjęciem. Najpopularniejsze pluszowe misie dostępne są aż w ośmiu wariantach do wyboru w zależności od upodobań naszego dziecka. Do wyboru mamy również sympatyczne maskotki z nadrukiem w formie: krecika, owieczki, tygryska, zajączka lub hipopotama. Najmniejszy pluszak ze zdjęciem w postaci krecika ma wysokość 19 cm, a największy Miś TED XXL ma 55 cm wysokości.

Maskotka na prezent najwyższej jakości

Do wykonania maskotki ze zdjęciem na prezent zastosowaliśmy technikę wydruku wysokiej jakości, która gwarantuje trwałość nadrukowanej fotografii. Kolory na długo pozostają żywe, a materiał utrzymuje miękkość. Pluszaki ze zdjęciem można prać bezpiecznie w pralce w temperaturze 30 stopni.

Stwórz własne maskotki z nadrukiem

Pluszaki na prezent można przygotować z dowolnie wybranego zdjęcia. Wystarczy założyć konto w serwisie Foto Print i załadować fotografię, którą chcemy nadrukować na maskotkę. Następnie możemy wybrać model konkretnej maskotki ze zdjęciem, którą chcemy zamówić na prezent. Na koniec możemy jeszcze wybrać preferowany sposób dostawy: przesyłkę kurierską, pocztową lub Paczkomaty.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.