Foto kubki - kubki ze zdjęciem

Zdjęcia można wykorzystać na wiele sposobów do tworzenia spersonalizowanych prezentów na różne okazje. Jednym z ciekawszych pomysłów jest kubek z nadrukiem. Wręczenie komuś najbliższemu kubka ze zdjęciem to gwarancja tego, że obdarowana osoba będzie pamiętać o nas w trakcie picia porannej kawy czy herbaty. Co ważne taki fotoprezent można przygotować z dowolnego zdjęcia lub grafiki i uwiecznić na dłużej wyjątkowe chwile w naszym życiu. W ofercie można znaleźć klasyczne kubki ze zdjęciem różnej wysokości, specjalne kubki dla miłośników kawy latte, kufle dla fanów piłki nożnej, a nawet eleganckie filiżanki z podstawkami. Na prezent dla dziecka można wybrać specjalny kubek ze zdjęciem, którego dodatkową ozdobą jest ucho w kształcie wybranego zwierzątka. Dla osób, które lubią niespodzianki można natomiast wybrać magiczny kubek ze zdjęciem, które pojawi się dopiero po wlaniu do niego gorącej wody.

FotoKubki białe, latte, kufle

FotoKubki białe, latte, fotokubek kibica, kufle ze zdjęciem, fotokubki BIG i fotokubki przeźroczyste szronione.

więcej »

FotoKubki magiczne

FotoKubki magiczne ze zdjęciem: czarne, niebieskie, zielone, czerwone, czarne magiczne latte oraz czarne ze zdjęciem w kształcie Serca.

więcej »

Kubki z kolorowym wnętrzem

Wyjątkowe FotoKubki z kolorowym uchem i wnętrzem, do wyboru kolory: czerwony, żółty, niebieski, czarny lub zielony.

więcej »

FotoKubki z uchem zwierzątka

FotoKubki dziecięce z uchem zwierzątka: pieska, zebry, małpki, delfina, węża, krówki, kotka lub myszki.

więcej »
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: zdjęcia XXL, wydruk FotoObrazów, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w punktach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.