Fotokubki - kubki ze zdjęciem

Zdjęcia można wykorzystać na wiele sposobów do tworzenia spersonalizowanych prezentów na różne okazje, takich jak fotokubki. Wręczenie komuś najbliższemu takiego fotoprezentu to gwarancja tego, że obdarowana osoba będzie pamiętać o nas w trakcie picia porannej kawy czy herbaty. Co ważne fotokubki z twoim zdjęciem można przygotować z dowolnego zdjęcia lub grafiki i uwiecznić na dłużej wyjątkowe chwile w naszym życiu. Projektowanie fotokubka w serwisie Foto Print jest bardzo proste i intuicyjne, a sam proces zajmuje kilka minut.

Dostępne fotokubki z twoim zdjęciem

FotoKubki białe, latte, kufle

FotoKubki ze zdjęciem białe, duże latte, fotokubek kibica, kufle ze zdjęciem i fotokubki BIG.

więcej »

FotoKubki magiczne

FotoKubki magiczne ze zdjęciem: czarne, niebieskie, zielone, czerwone, czarne magiczne latte oraz czarne ze zdjęciem w kształcie Serca.

więcej »

Kubki z kolorowym wnętrzem

Wyjątkowe FotoKubki z kolorowym uchem i wnętrzem, do wyboru kolory: czerwony, żółty, niebieski, czarny lub zielony.

więcej »

FotoKubki z uchem zwierzątka

FotoKubki dziecięce z uchem zwierzątka: pieska, zebry, małpki, delfina, węża, krówki, kotka lub myszki.

więcej »

Wybierz ulubiony kubek z twoich zdjęć online

W ofercie Foto Print można znaleźć klasyczne kubki ze zdjęciem o różnym kształcie i pojemności, specjalne kubki dla miłośników kawy latte, kufle dla fanów piłki nożnej, a nawet eleganckie filiżanki z podstawkami. Na prezent dla dziecka możesz wybrać specjalny kubek z twoich zdjęć online, którego dodatkową ozdobą jest ucho w kształcie wybranego zwierzątka. Dla osób, które lubią niespodzianki można natomiast wybrać magiczny kubek ze zdjęciem, które pojawi się dopiero po wlaniu do niego gorącej wody.

Projektowanie fotokubka

W serwisie Foto Print z łatwością możesz zaprojektować spersonalizowane fotokubki z twoim zdjęciem. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej, a otrzymasz dostęp do własnego konta, gdzie w zaledwie kilka prostych krokach stworzysz unikalny prezent dla bliskiej osoby. Projektowanie fotokubka obejmuje między innymi: dodanie własnego zdjęcia, dobór koloru, kształtu i wielu innych właściwości oferowanych przez Foto Print.

Fotokubki o różnej pojemności

Ze względu na różne rodzaje kawy, herbaty i innych ciepłych napojów, oferujemy fotokubki z twoim zdjęciem o różnej wielkości. W zależności od swoich indywidualnych preferencji w serwisie Foto Print możesz zamówić:
  • filiżanki ze zdjęciem o pojemności 180 ml
  • fotokubki o pojemności 330 ml
  • fotokubki o pojemności 420 ml
  • fotokubki o pojemności 450 ml
  • fotokufle o pojemności 660 ml
Płatności
(C) 2006-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.