Foto kubki - kubki ze zdjęciem

Zdjęcia można wykorzystać na wiele sposobów do tworzenia spersonalizowanych prezentów na różne okazje. Jednym z ciekawszych pomysłów jest kubek z nadrukiem. Wręczenie komuś najbliższemu kubka ze zdjęciem to gwarancja tego, że obdarowana osoba będzie pamiętać o nas w trakcie picia porannej kawy czy herbaty. Co ważne taki fotoprezent można przygotować z dowolnego zdjęcia lub grafiki i uwiecznić na dłużej wyjątkowe chwile w naszym życiu. W ofercie można znaleźć klasyczne kubki ze zdjęciem różnej wysokości, specjalne kubki dla miłośników kawy latte, kufle dla fanów piłki nożnej, a nawet eleganckie filiżanki z podstawkami. Na prezent dla dziecka można wybrać specjalny kubek ze zdjęciem, którego dodatkową ozdobą jest ucho w kształcie wybranego zwierzątka. Dla osób, które lubią niespodzianki można natomiast wybrać magiczny kubek ze zdjęciem, które pojawi się dopiero po wlaniu do niego gorącej wody.

Kubki białe, latte i kufle

Kubki białe, latte, kubki kibica, kufle, kubki BIG, przeźroczyste szronione.

więcej »

Kubki magiczne

Kubki magiczne: czarne, niebieskie, zielone, czerwone, czarne latte, czarne Serce.

więcej »

Kubki z kolorowym wnętrzem

Kubki z kolorowym uchem i wnętrzem, kolory: czerwony, żółty, niebieski, czarny lub zielony.

więcej »

Kubki z uchem zwierzątka

Kubki dziecięce z uchem zwierzątka: pieska, zebry, małpki, delfina, węża, krówki, kotka i myszki.

więcej »
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: zdjęcia XXL, wydruk FotoObrazów, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w punktach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.