Fotokubki - kubki ze zdjęciem

Zdjęcia można wykorzystać na wiele sposobów do tworzenia spersonalizowanych prezentów na różne okazje, takich jak fotokubki. Wręczenie komuś najbliższemu takiego fotoprezentu to gwarancja tego, że obdarowana osoba będzie pamiętać o nas w trakcie picia porannej kawy czy herbaty. Co ważne fotokubki z twoim zdjęciem można przygotować z dowolnego zdjęcia lub grafiki i uwiecznić na dłużej wyjątkowe chwile w naszym życiu. Projektowanie fotokubka w serwisie Foto Print jest bardzo proste i intuicyjne, a sam proces zajmuje kilka minut.

Dostępne fotokubki z twoim zdjęciem

FotoKubki białe, latte, kufle

FotoKubki ze zdjęciem białe, duże latte, fotokubek kibica, kufle ze zdjęciem i fotokubki BIG.

więcej »

FotoKubki z łyżeczką

FotoKubki z łyżeczką ceramiczną ze zdjęciem: czarne, niebieskie, zielone, czerwone, pomarańczowe, różowe

więcej »

FotoKubki magiczne

FotoKubki magiczne ze zdjęciem: czarne, niebieskie, zielone, czerwone, czarne magiczne latte oraz czarne ze zdjęciem w kształcie Serca.

więcej »

Kubki z kolorowym wnętrzem

Wyjątkowe FotoKubki z kolorowym uchem i wnętrzem, do wyboru kolory: czerwony, żółty, niebieski, czarny lub zielony.

więcej »

FotoKubki z uchem zwierzątka

FotoKubki dziecięce z uchem zwierzątka: pieska, zebry, małpki, delfina, węża, krówki, kotka lub myszki.

więcej »

Wybierz ulubiony kubek z twoich zdjęć online

W ofercie Foto Print można znaleźć klasyczne kubki ze zdjęciem o różnym kształcie i pojemności, specjalne kubki dla miłośników kawy latte, kufle dla fanów piłki nożnej, a nawet eleganckie filiżanki z podstawkami. Na prezent dla dziecka możesz wybrać specjalny kubek z twoich zdjęć online, którego dodatkową ozdobą jest ucho w kształcie wybranego zwierzątka. Dla osób, które lubią niespodzianki można natomiast wybrać magiczny kubek ze zdjęciem, które pojawi się dopiero po wlaniu do niego gorącej wody.

Projektowanie fotokubka

W serwisie Foto Print z łatwością możesz zaprojektować spersonalizowane fotokubki z twoim zdjęciem. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej, a otrzymasz dostęp do własnego konta, gdzie w zaledwie kilka prostych krokach stworzysz unikalny prezent dla bliskiej osoby. Projektowanie fotokubka obejmuje między innymi: dodanie własnego zdjęcia, dobór koloru, kształtu i wielu innych właściwości oferowanych przez Foto Print.

Fotokubki o różnej pojemności

Ze względu na różne rodzaje kawy, herbaty i innych ciepłych napojów, oferujemy fotokubki z twoim zdjęciem o różnej wielkości. W zależności od swoich indywidualnych preferencji w serwisie Foto Print możesz zamówić:
  • filiżanki ze zdjęciem o pojemności 180 ml
  • fotokubki o pojemności 330 ml
  • fotokubki o pojemności 420 ml
  • fotokubki o pojemności 450 ml
  • fotokufle o pojemności 660 ml

Jakie są dostępne kubki ze zdjęciem?

Dla dzieci polecamy kubek ze zdjęciem z uchwytem zwierzątka - np. pieska, małpki, zebry, delfina czy węża. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy specjalne kufle ze zdjęciem i fotokubki kibica, a dla miłośników kawy, produkty na duże latte. Wyjątkowym produktem są magiczne fotokubki, które ukrywają fotografię - pojawia się dopiero po wlaniu do wnętrza gorącego napoju. Oferujemy także kubki z kolorowym wnętrzem.

Jak dobrać zdjęcie i jego rozdzielczość, by kubek ze zdjęciem wyszedł doskonale?

Zawsze wybieraj zdjęcia wyraźne, o poprawnym balansie kolorów, kontraście i jasności, wysokiej rozdzielczości. Przy każdym produkcie powinieneś znaleźć konkretną informację na temat oczekiwanej rozdzielczości fotografii, którą warto się kierować. Kubki ze zdjęciem są zadrukowywane w powierzchni 20x8 cm (najczęściej), którą warto dopasować do rozmiaru zdjęcia. Plik powinien charakteryzować się rozdzielczością 300 DPI, a rozmiar w px oblicza się ze wzoru: rozmiar zadruku w cm/2,54x300 dpi.

Czy fotokubek można myć w zmywarce czy tylko ręcznie?

Kubki ze zdjęciem (inne niż magiczne) można bez problemu myć w zmywarce, a także używać w kuchenkach mikrofalowych. Poleca się jednak zmywanie ręczne, gdyż agresywne środki czyszczące mogą powodować szybsze niszczenie nadruku, pomimo jego wysokiej trwałości. Kubki magiczne myjemy tylko ręcznie. Warto pamiętać o tym, że modele ze złotymi i srebrnymi elementami nie powinny być wkładane do kuchenki mikrofalowej, gdyż zaczną ikrzyć - nie myje się ich nigdy w zmywarce, podobnie jak modeli emaliowanych.

Czy nadruk naniesiony na fotokubek może wpływać na zdrowie lub smak napojów?

Nadruki nanoszone na fotokubek z pomocą techniki sublimacyjnej są niezwykle trwałe. Do nadruku stosuje się specjalny rodzaj atramentu opracowany w nowoczesnej technologii, by nie mógł wnikać w ceramikę i jednocześnie się nie zmywał. Dzięki temu kubki ze zdjęciem są bezpieczne dla człowieka, nie zmieniają smaku ani zapachu spożywanych napojów. Dodatkowo nadruk jest nanoszony wyłącznie na zewnętrznej ściance, a więc nie będzie miał kontaktu z zawartością.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.