Foto kubki dziecięce - kubki ze zdjęciem

FotoKubek dziecięcy Zebra

18,00 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoKubek dziecięcy Małpka

18,00 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoKubek dziecięcy Wąż

18,00 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoKubek dziecięcy Kotek

18,00 zł
Stwórz Foto Produkt »

FotoKubek dziecięcy Myszka

18,00 zł
Stwórz Foto Produkt »

Kubki dla dzieci ze zdjęciem

Z myślą o maluchach przygotowaliśmy kubki ze zdjęciem dla dzieci, które będą idealne jako prezent i zachęta do zrezygnowania z plastikowych bidonów. Są one lekkie i przystosowane do rączek twoich pociech, by mogły wygodnie napić się wody, ulubionego soku lub herbaty. Fotokubek dla dziecka charakteryzuje się standardowymi rozmiarami, dzięki czemu posłuży już kilkuletniemu szkrabowi, jak i maluchowi w wieku szkolnym. Nasze fotokubki dziecięce są pokrywane zdjęciem metodą termosublimacji, która zapewnia wysoką trwałość i jakość produktu.

Kubek dla dziewczynki i dla chłopca

Co umieścić na nowym kubku dla dziewczynki? Możesz wybrać zarówno jej zdjęcie np. w otoczeniu bliskich, by zawsze pamiętała o babci, dziadku czy cioci, która sprezentowała jej ten upominek lub np. jej radosną twarz podczas ważnego dla niej wydarzenia. Na kubku można umieścić jedno zdjęcie lub nawet kilka i ozdobić je zabawnymi napisami lub ramkami, co zachwyci większe dzieci.
Kubek dla chłopca może obrazować go np. podczas pierwszej lekcji pływania, urodzin lub przypominać o pierwszych wspólnych wakacjach z rodzicami. W Foto Print kubki posiadają oryginalne uchwyty, które warto dopasować do zainteresowań malucha! Rączka przypominająca delfina, kotka czy myszkę będzie strzałem w dziesiątkę, szczególnie jeśli dziecko lubi słuchać o zwierzętach.
Szukasz pomysłów na inne fotoprezenty? Zamów fotopuzzle lub maskotki ze zdjęciem, które szybko staną się ulubioną przytulanką twojego dziecka.
Płatności
Rzetelna firma
(C) 2006-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.