Wywoływanie zdjęć w wybranym rozmiarze - najtaniej z Fotoprint.pl

Wywoływanie zdjęć online możliwe jest w poniższych formatach:

Odbitki

Wywoływanie zdjęć

Fotografia cyfrowa zrewolucjonizowała usługi na wywoływanie zdjęć. Foto Print oferuje wywołanie zdjęć poprzez złożenie zamówienia przez Internet i odbiór odbitek w dogodnej lokalizacji. Odbitki można zamówić w wybranym przez siebie formacie. Aby twoje zdjęcia były jak najlepszej jakości, oferujemy dodatkową opcję ręcznej korekcji.

Składanie zamówienia na wywołanie zdjęć

Wywoływanie zdjęć możesz nam zlecić w trzech prostych krokach.
  • 1. Załóż darmowe konto na stronie Foto Print, a damy ci dostęp do indywidualnego albumu.
  • 2. Mając dostęp do panelu, załaduj zdjęcia, które chcesz wywołać.
  • 3. Wybierz interesujący cię rozmiar odbitki, a także dostosuj dodatkowe opcje.

Wywoływanie zdjęć przez Internet i odbiór w dogodnej lokalizacji

Nie musisz już szukać zagubionego pen drive'a i stać w kolejce w studiu fotograficznym. Dzięki Foto Print możesz złożyć zamówienie na wywołanie zdjęć bez wychodzenia z domu, a następnie odebrać swoje odbitki w dogodnej lokalizacji w jednym z tysięcy punktów odbioru w Polsce. Nasz fotolab internetowy, to szybkie, proste i wygodne rozwiązanie dla miłośników fotografii. Wywoływanie zdjęć dostępne jest u nas w rozmiarach:
FotoPrint

Wywoływanie zdjęć, odbitek cyfrowych - najtańsze zdjęcia przez Internet

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było takie proste! FotoPrint rozpoczął zupełnie nową erę w fotografii online, umożliwiając klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Zdjęcia do wywołania wystarczy nam przesłać za pomocą specjalnej aplikacji lub e-maila. Drukowanie zdjęć w domu w dużych ilościach nie ma po prostu sensu! Wywoływanie zdjęć cyfrowych przez Internet (wywoływanie odbitek cyfrowych w standardowych rozmiarach), to nie koniec szerokiej oferty Foto Print. Nasze foto usługi obejmują również: FotoObrazy, wydruk zdjęć XXL, FotoPrezenty (maskotki ze zdjęciem, FotoKubki, puzzle ze zdjęcia, FotoKalendarze) oraz inne FotoGadżety.
Wywołanie zdjęć
można nam zlecić nie wychodząc z domu, za pomocą Internetu. Zajmujemy się wywoływaniem odbitek cyfrowych, które można odebrać w Paczkomatach, zlokalizowanych w miastach takich jak m.in.:
WarszawaKrakówWrocławGdańskBydgoszczLublinPoznańŁódźKatowiceSzczecinBiałystokGdyniaGliwiceSosnowiec.
Płatności
(C) 2006-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.