Zbliżają się urodziny, imieniny, a może bliska ci osoba kończy niedługo studia, dostała swoją pierwszą pracę lub wydarzyło się w jej życiu coś innego, czego chcesz jej pogratulować miłym upominkiem? Nie wybieraj sztampowych, nudnych rzeczy. Znajdź oryginalny pomysł na prezent dla przyjaciela lub przyjaciółki! Dzisiaj podpowiemy ci, jak wykonać niebanalne i jednocześnie spersonalizowane podarunki, by bliska ci osoba czuła, że znasz ją lepiej niż ktokolwiek inny.

Twoi znajomi właśnie wprowadzili się do nowego domu/mieszkania? Wybierasz się na parapetówkę? Zamów więc oryginalne prezenty, które staną się ciekawą dekoracją domu gospodarza.

Kupowanie prezentów dla współpracowników to twardy orzech do zgryzienia. Upominek powinien być niezobowiązujący, praktyczny i dowcipny.

Wybrać prezent dla jubilata, który obchodzi okrągłą rocznicę urodzin to nie lada wyzwanie. Świetnym sposobem na to, by pokazać mu, że jest dla ciebie ważny, jest przygotowanie dla niego spersonalizowanego podarunku.

Cynowe, porcelanowe, srebrne czy perłowe gody to doskonała okazja do świętowania. Sprawcie z tej okazji wspaniałą niespodziankę swojemu współmałżonkowi w postaci dedykowanego fotoprezentu.

Dzień 18-stych urodzin to wyjątkowa data w kalendarzu każdego nastolatka, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy w postaci dedykowanych prezentów. Niech będą oryginalne, śmieszne, może nawet nieco szalone!

Ostatni miesiąc roku to idealna pora na zakup nowego kalendarza ściennego. Warto go nabyć zarówno dla siebie, jak i dla kogoś spośród bliskich w ramach podarunku gwiazdkowego.

Udzielenie odpowiedzi na pytanie, co podarować w prezencie dorastającemu dziecku wcale nie należy do zadań łatwych.

Wybór prezentu często nastręcza różnych trudności. Szczególnie gdy wybieramy go dla dziecka, którego zainteresowań nie znamy, ani nie wiemy, jakie zabawki ma już w domu.

Prezentem dla dziecka z okazji Chrztu Świętego wcale nie muszą być pieniądze, biżuteria czy dewocjonalia.