Wybór prezentu często nastręcza różnych trudności. Szczególnie gdy wybieramy go dla dziecka, którego zainteresowań nie znamy, ani nie wiemy, jakie zabawki ma już w domu. Czy zakup kolejnego samochodu chłopcu, czy lalki dziewczynce będzie dobrym rozwiązaniem? Z pewnością nie zaskoczy. Dobry wyjściem będzie skorzystanie z oferty fotoprezentów. To dedykowane podarunki przygotowywane na życzenie Klienta, więc nie ma obaw, że dziecko dostanie od innej osoby taki sam prezent. Oto inspiracje na fotoprezenty dla dzieci „które mają już wszystko”.  

1. Puzzle ze zdjęciem

Układanie puzzli to dla dziecka wspaniała zabawa, ucząca je kreatywności, spostrzegawczości oraz cierpliwości. Dla małego dziecka to dobry trening przed nauką czytania i pisania, przygotowanie do odkrywania świata, sposób na rozwijanie wyobraźni, zdolności społecznych oraz własnej kreatywności. Dostępne są puzzle ze zdjęcia składające się z: 35, 70, 75, 100, 500, 1500, 2000, a nawet 3000 elementów. Dla kilkulatka dobrym wyborem będą puzzle zawierające 35-100 elementów. My proponujemy wzór, który można wykorzystać do przygotowania fotopuzzli w formacie A4 składający się z 35 lub 70 elementów.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się puzzle? Pobierz nadruk, a następnie zamów puzzle z nadrukiem tutaj.

2. Fotokubek z uchem zwierzątka

To kolejny pomysł na oryginalny prezent dla dziecka. Najmłodszym polecamy oczywiście kubek z kolorowym uchem przypominającym zwierzątko. Do wyboru aż 8 różnych wariantów: piesek, kotek, zebra, krówka, wąż, delfin, małpka, mysz. Kubek jest bardzo lekki i przystosowany do niewielkich rączek dziecka. Na kubku można umieścić dowolną grafikę lub zdjęcie, opatrzyć napisem, hasłem czy zmienić czcionkę. My sugerujemy, by dodać dedykowaną grafikę z najlepszymi życzeniami dla jubilata!

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 3. Maskotka ze zdjęciem

Dzieci kochają maskotki. I nie ma w tym nic dziwnego: w końcu są wesołe, miłe w dotyku, a w trudnych chwilach dają dziecku poczucie bezpieczeństwa. Do wyboru na prezent jest nieśmiertelny miś aż w pięciu różnych wariantach, a także tygrysek, krecik oraz owieczka. Każda z maskotek ubrana jest w białą koszulkę, na której można umieścić dowolny nadruk. W opisie każdego pluszaka znajdują się informacje na temat jego wysokości oraz rozmiaru nadruku na koszulce. Nadruk jest trwały i nie ulega ścieraniu podczas prania w pralce.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta maskotka z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj

 4. Breloczek do kluczy

To ładny, niewielki gadżet, który można z powodzeniem podarować dziecku w wieku szkolnym. Jak sama nazwa wskazuje można go przyczepić do kluczy do domu czy szafki szkolnej i ułatwić sobie szybsze odnajdywanie kluczy, kiedy są potrzebne. Breloczek może także ozdobić dziecięcy plecak. Ciekawe nadruki w wersji dla chłopca i dla dziewczynki można pobrać za darmo poniżej.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się te breloki do kluczy z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 5. Koszulka ze zdjęciem

To kolejny, wspaniały podarunek zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Koszulka wykonana jest w 100% z bawełny, więc nie ma ryzyka, że podrażni delikatną skórę dziecka. T-shirt jest dostępny w wielu wesołych kolorach do wyboru, więc można wybrać taki, który dziecko lubi najbardziej i w którym dobrze się czuje. Wielkość nadruku to 25x20 cm, co daje duże pole do popisu przy wyborze motywu.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotokoszulkę tutaj.

Fotoprezenty to dobra alternatywa dla tradycyjnych urodzinowych prezentów. Wybrane powyżej propozycje motywów można pobrać ze strony za darmo, by przygotować taki prezent jak w inspiracji. Możesz też wybrać zdjęcie z własnych zbiorów, czy inny motyw płatny lub bezpłatny z sieci. Ważne jest to, że zamawiając taki fotoprezent na stronie FotoPrint, możesz być pewny, że bez względu na wybrany motyw jakość nadruku będzie doskonała, ponieważ do wykonywania fotoprezentów wykorzystywane są najlepsze, najnowocześniejsze technologie.