Prezentem dla dziecka z okazji Chrztu Świętego wcale nie muszą być pieniądze, biżuteria czy dewocjonalia. Czasem warto porzucić stereotypowe myślenie o podarunkach na rzecz kreatywnych, spersonalizowanych dodatków, które będą nawiązywały do charakteru uroczystości. Oto 5 pomysłów na fotograficzny podarunek dla dziecka z okazji chrztu!

1. Fotoobraz z dedykacją

Chrzest to pierwsze, wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. Prezenty z tej okazji są sposobem uczczenia tego szczególnego dnia i sposobem na zatrzymanie pięknych chwil w pamięci. Płynące prosto z serca życzenia uwiecznione w formie fotoobrazu na płótnie będą więc idealnym podarunkiem i pamiątką na całe życie. Zdobiące ścianę pokoju dziecka zdjęcie na płótnie z pewnością jeszcze długo będzie przypominać rodzicom i dziecku darczyńcę.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotoobraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz tutaj.

2. Zdjęcie XXL

Chrzest Święty to doskonała okazja do tego, by podarować dziecku prezent wyrażający opiekuńczość i dbałość o jego bezpieczeństwo. Piękna grafika przedstawiająca Anioła Stróża wraz z modlitwą, którą powinno znać każde dziecko jest doskonałym wyrazem troski o dobro maluszka. To idealna pamiątka z okazji Chrztu Świętego, dostępna na każdą kieszeń.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj.

3. Poduszka z nadrukiem

Chrzest pozwala dziecku na nowo narodzić się, tym razem w sensie duchowym. Piękna, spersonalizowana fotopoduszka z tematycznym nadrukiem doskonale komponuje się z innymi dodatkami z tej okazji. Spoczywający na poduszce ze zdjęciem maluszek będzie wyglądać jak prawdziwy aniołek. Rodzice dziecka z pewnością będą zachwyceni!

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

4. Maskotka ze zdjęciem

Maskotki to prawdziwi dziecięcy przyjaciele: pomagają zasypiać, dają poczucie bezpieczeństwa, są wesołymi towarzyszami zabaw, najlepszymi towarzyszami, którym można do ucha wyszeptać największe tajemnice. Innymi słowy, dzieci uwielbiają pluszaki, dlatego maskotka z nadrukiem na pewno będzie prezentem trafionym. Rodzice dziecka z pewnością będą Ci wdzięczni za taki prezent, gdyż na dłużej przykuje uwagę maluszka i zajmie jego rączki. Nadruk na koszulce pluszaka sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości, czyim osobistym przyjacielem jest miś i z jakiej okazji został wręczony. Taka spersonalizowana maskotka pozwoli zachować w pamięci moment, w którym pluszak jako prezent trafił w malutkie rączki dziecka.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta maskotka z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

5. Śliniaczek z nadrukiem

Chciałbyś dołożyć drobny gadżet do prezentu z okazji Chrztu Świętego, ale ciągle zastanawiasz się, co by to mogło być? Śliniaczek to drobiazg, ale za to jaki przydatny! Zarówno w okresie ząbkowania, jak i próbowania nowych smaków śliniaczek z nadrukiem będzie jednym z najbardziej praktycznych akcesoriów dziecięcych, zwłaszcza w czasie karmienia maluszka. Śliniak jest dostępny w uniwersalnym rozmiarze (wiązany na szyję) z niebieską lub różową obwódką. Rozmiar nadruku to 18x16 cm.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się ten śliniaki z nadrukiem? Pobierz nadruki, a następnie zamów tutaj.

 

Oryginalne prezenty na chrzest zawsze w modzie

Ciekawe nadruki to sposób na to, by z pozoru zwykłe przedmioty jak poduszka czy śliniaczek nabrały wyjątkowego charakteru. Jeśli nie chcesz obdarowywać dziecka zwykłym prezentem, jakie dziesiątkami zalegają na sklepowych półkach, to wybierz jeden z naszych fotoprezentów, spersonalizuj go i złóż zamówienie online. Dedykowane prezenty zawsze robią wrażenie na obdarowanych, gdyż pokazują, że są nam bliscy, a to sprzyja wspólnemu świętowaniu w radosnym nastroju.

 

Szukasz ciekawych pomysłów na prezenty także na inne okazje? Znajdziesz je na naszym blogu, w kategorii „Inspiracje”: https://www.fotoprint.pl/blog/kategoria/inspiracje.