Ślub to wyjątkowa okazja w życiu dwojga młodych ludzi. Jeśli znajdujesz się w gronie gości, którzy razem z nimi będą świętować to wyjątkowe wydarzenie, to zachęcamy do przygotowania spersonalizowanego prezentu. Co może być dobrą alternatywa dla kwiatów, słodyczy i wina? Oczywiście fotoprezenty. Poniżej podpowiadamy jak wyczarować taki niezwykły podarunek. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy gotowe grafiki, które z powodzeniem można wykorzystać jako nadruki na fotoprezenty dla Młodej Pary. 

1. Fotoobraz panoramiczny

Hymn o Miłości jest jednym z najczęściej czytanych tekstów podczas ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Fragment biblijnego Pierwszego Listu do Koryntian doskonale oddaje istotę miłości – jej cechy i zalety. Ta wyjątkowa część Nowego Testamentu przygotowana w formie fotoobrazu to wspaniała pamiątka, która będzie przypominać małżonkom czym jest prawdziwa miłość i pozwoli im wrócić myślami do chwili, w której ślubowali sobie wzajemną miłość. Taki prezent bez wątpienia przyniesie nowożeńcom dużo radości.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten  FotoObraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz tutaj.

2. Zdjęcie XXL

A może zamiast zdjęcia na płótnie podarujesz Młodej Parze zdjęcie w formacie XXL oprawione w antyramę? Odbitki są wykonywane na najlepszej jakości papierze fotograficznym, więc są jednocześnie bardzo trwałe i wyraźne. Pytanie tylko, co mogłoby się znaleźć na takim zdjęciu? Mamy gotowy pomysł. Ciekawa grafika z prostym przekazem prosto z serca będzie doskonałym uzupełnieniem życzeń składanych ustnie. Niech nowożeńcy poczują, że cieszycie się razem z nimi ich szczęściem i życzycie im wszystkiego co najlepsze u progu ich wspólnej życiowej drogi.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj

3. Fotopoduszka dla niej i dla niego

Poduszka może stać się doskonałym dodatkiem do ślubnego prezentu. Pomysłów na realizacje jest bardzo wiele. Chcesz podczas składania życzeń nowożeńcom z okazji rozpoczęcia nowego etapu życia zapaść w pamięć? Spersonalizowane fotopoduszki to z pewnością zagwarantują. To z jednej strony ciekawy, a z drugiej dość zaskakujący pomysł na nietypowy prezent o bardzo osobistym charakterze. Przy tym materiał jest przyjemny w dotyku, a nadruk bardzo trwały.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się te poduszki? Pobierz nadruki, a następnie zamów tutaj.

4. FotoKubek dla niej i dla niego

Kubek doskonale sprawdza się jako prezent na wiele okazji i dla osób o różnych gustach. Nie inaczej jest w przypadku celebrowania zaślubin. Oczywiście skoro ma to być prezent dla świeżo upieczonych małżonków, to najlepiej zamówić dwa fotokubki: dla niej i dla niego. Taki podarunek będzie umilał codzienne dyskusje przy gorących napojach i przypominał najszczęśliwszy dzień ich życia. Nie musicie się głowić, jaki nadruk przygotować na kubki. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy oryginalne grafiki, które sprawią, że zwykłe przedmioty codziennego użytku, jakimi są kubki stają się wyjątkowe.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się te kubki? Pobierz nadruki, a następnie zamów tutaj.

5. Maskotka z nadrukiem

Podczas uroczystości weselnej okazji do wzniesienia toastu i złożenia życzeń Młodej Parze nie brakuje. Swoją radość i ekspresję w tym wyjątkowym dniu warto wyrazić w nietuzinkowy sposób. Niech nawet miś świętuje z Młodą Parą! Takie krótkie przesłanie można zawrzeć na niewielkiej, białej koszulce pluszaka i dzięki temu dodatkowo wznieść swój indywidualny toast za szczęśliwe życie małżonków.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta maskotka z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Fotoobraz, fotopoduszki, a może fotokubki? Tak naprawdę każdy z fotoprezentów, które zamówicie dla Młodej Pary będzie lepszy wyborem niż klasyczne podarunki ślubne. Obdarowani z pewnością docenią to, że podarunek jest oryginalny i przemyślany. 

Który z proponowanych fotoprezentów najbardziej przypadł Wam do gustu?