Spotkanie w kobiecym gronie tuż przed ślubem musi być wyjątkowe, prezenty z tej okazji – gustowne i zabawne. Zastanawiasz się co kupić siostrze, kuzynce czy koleżance, która wkrótce stanie przed ołtarzem? Chcesz, by było to coś wyjątkowego, ale wiesz, że masz niewielki budżet? Przejrzyj nasze propozycje na prezenty na wieczór panieński! Fotoprezent to strzał w dziesiątkę, gdy chcesz wybrać podarunek z przymrużeniem oka w atrakcyjnej cenie!

 

  1. Fotokoszulka

Wydaje Ci się, że w dzisiejszym świecie wszystko się już opatrzyło i ciężko znaleźć kreatywny prezent? Nic bardziej mylnego. Dzięki nowoczesnej technologii można wykonać dowolny nadruk na różnych gadżetach. W naszym zestawieniu na pierwszy ogień idzie fotokoszulka. Podczas wieczoru panieńskiego liczy się dobra zabawa, więc warto wyrazić to poprzez ciekawy nadruk. Koszulkę z zabawną grafiką możesz nabyć nie tylko Pani Młodej, ale również dla całego panieńskiego teamu. W ten sposób wszystkie pokażecie waszą solidarność ze zmieniającą stan cywilny koleżanką. W fotokoszulkach będziecie rozpoznawalne w każdym miejscu, do którego się wybierzecie, aby wspólnie świętować.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotokoszulkę tutaj.

  1. Zdjęcie XXL

Wieczór panieński to doskonała okazja do tego, by przyszłej Pannie Młodej złożyć wyjątkowe życzenia! Można to zrobić na wiele sposobów. My proponujemy zdjęcie XXL z listą życzeń i ciekawych wskazówek na przyszłość. Oczywiście wszystko w ładnej oprawie graficznej. O czym trzeba zawsze pamiętać w małżeństwie? Czego nie wolno robić za żadne skarby świata? Jakimi zasadami się kierować? To, co wpiszecie zależy tylko od Waszej kreatywności.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się dyplom? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj.

  1. Kubek z nadrukiem

Choć mamy ich w domu wiele, to jednak na nowy i do tego z ciekawą grafiką z pewnością znajdzie się miejsce w szafce kuchennej. Kubek z nadrukiem, bo o nim mowa to dobry pomysł na prezent na różne okazje, na wieczór panieński – podobnie. Wypełniony aromatyczną kawą, czy herbatą kubek z wesołym nadrukiem pozwoli wrócić do wspomnień z wieczoru panieńskiego i wprawi w dobry nastrój.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten kubek? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

  1. Poduszka z nadrukiem

Ostatnie dni przed ślubem to często dla przyszłej Panny Młodej czas wyjątkowo stresujący, dlatego z pewnością przyda jej się gadżet, który sprzyja relaksowi. Poduszka z zabawnym nadrukiem sprawdzi się w tej roli idealnie. Wystarczy opatrzyć ją spersonalizowaną grafiką (tak na wszelki wypadek, żeby nikt nie miał wątpliwości, komu ma służyć). Dobrej jakości materiał, z którego wykonana jest poduszka zapewni komfort, a ciekawy nadruk wprawi w dobry humor.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

  1. Fartuch kuchenny

A może tak podarunek z przymrużeniem oka? Wejście w związek małżeński z jednej strony rozpoczyna, a z drugiej kończy pewien etap w życiu. To koniec przysłowiowej wolności i czas, kiedy przywileje magicznym sposobem przeobrażają się w obowiązki. Jeśli przyszła Panna Młoda ma poczucie humoru to poniższy fartuszek z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy! W końcu wieczór panieński to czas, kiedy nie bierzemy wszystkiego na serio!

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się fartuch kuchenny? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.


 

Wieczór panieński to tradycja, którą każda przyszła Panna Młoda powinna celebrować.W czasie przygotowania do ślubu jest wiele rzeczy do załatwienia, ale wieczór panieński naprawdę zasługuje na to, by być niezapomnianym! Przedmioty, które podarujesz na tę wyjątkową okazję również powinny być wyjątkowe. Fotoprezenty są idealnym rozwiązaniem, ponieważ są kreatywne, zabawne i atrakcyjne cenowo. Pełną ofertę gotowych fotogadżetów można przejrzeć tutaj: https://www.fotoprint.pl/cennik-uslug


 

A jeśli w tym samym czasie ktoś z Twoich znajomych szuka prezentu dla przyszłego Pana Młodego to gotową listę ciekawych fotoprezentów znajdzie w artykule: Fotoprezenty na wieczór kawalerski