Udzielenie odpowiedzi na pytanie, co podarować w prezencie dorastającemu dziecku wcale nie należy do zadań łatwych. Aby trafić do serca nastolatka, warto przygotować spersonalizowany podarunek, który będzie się różnił od setek gadżetów widywanych często w sieciówkach. Miłą odmianą dla kosmetyków oraz akcesoriów elektronicznych będzie oryginalny fotogadżet. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji na genialny fotoprezent dla nastolatka.

 1. Fotoobraz na płótnie

Czy w pokoju Twojego dorastającego dziecka wieje nudą? Aranżacja pokoju nastolatka zawsze sprawia wrażenie niekompletnej, jeśli brakuje w niej określonego typu dekoracji. To właśnie one budują klimat wnętrza. Dzięki modnemu, dużemu fotobrazowi na płótnie można łatwo odświeżyć aranżację i nadać jej określonego wyrazu. To także dobry sposób na to, by oddzielić strefę relaksu od strefy nauki. Modnym rozwiązaniem są różnego typu cytaty na ścianę: motywacyjne lub poprawiające humor, dzięki którym można zamanifestować zainteresowania czy swoje podejście do życia.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotoobraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz tutaj.

 2. Puzzle – 3000 elementów

Układanie puzzli to bardzo wciągające zajęcie, zwłaszcza gdy układanka jest dość skomplikowana. Jeśli chcesz rzucić wyzwanie swojemu dorastającemu dziecku, to pozwól mu spróbować swoich sił z puzzlami liczącymi 3 tys. elementów! Układanie obrazka z tak dużej liczby elementów będzie zajęciem na długie godziny i pozwoli oderwać nastolatka od smartfona czy innych urządzeń elektronicznych. A dodatkowo jaka będzie satysfakcja, kiedy w końcu uda się dopasować wszystkie elementy! Pytanie tylko, jaki motyw wybrać? Możliwości są praktycznie nieograniczone, ale wciąż nieśmiertelnym rozwiązaniem pozostają widoki przedstawiające najsłynniejsze zabytki świata, więc podsuwamy Wam taką gotową propozycję.

Grafika: Pexels.com

Podobają ci się puzzle? Pobierz nadruk, a następnie zamów puzzle z nadrukiem tutaj.

 3. T-shirt z nadrukiem

Modnych t-shirtów w szafie nigdy dość. W końcu któż ich nie kocha? Nie musisz się więc obawiać, że prezent się nie spodoba, zwłaszcza że my proponujemy wzbogacenie go o spersonalizowaną grafikę. Najlepiej sprawdzi się oczywiście taka z przymrużeniem oka, która podkreśli, że Twoje dziecko ma do siebie dystans. My proponujemy zabawne, graficzne ujęcie psa, gdyż zwierzęta na koszulkach nigdy nie wychodzą z mody i zawsze wywołują uśmiech na twarzy.Jaki jest ulubiony kolor Twojego dorastającego dziecka? Jaki rozmiar nosi? Dobierz t-shirt w zależności od potrzeb i złóż zamówienie, wykonując zaledwie kilka prostych kroków. Doskonała jakość nadruku będzie przyciągać wzrok przez bardzo długi czas, gdyż wzór jest trwały i odporny na ścieranie w trakcie prania.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotokoszulkę tutaj.

 4. Fotokubek

Długie rozmowy na różne tematy mogą przebiegać w jeszcze lepszej atmosferze, gdy zadbamy o ich odpowiednią oprawę. Specjalny fotokubek to doskonały pomysł na prezent dla nastolatka – prezent, który nie zostaje pokryty grubą warstwą kurzu, ani nie zniknie w czeluściach szafy. Pozytywny przekaz zawarty na grafice pozwoli przy śniadaniu pozytywnie nastawić się na resztę dnia, a wieczorem zrelaksować się po intensywnym dniu.  

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 5. Podkładka pod myszkę

Nawet zwykła podkładka pod myszkę może stać się fajnym fotogadżetem, jeśli tylko pojawi się na niej przykuwająca wzrok grafika. Twoje dziecko często wykorzystuje komputer do nauki czy zabawy? Podaruj mu spersonalizowaną podkładkę pod myszkę, a ilekroć na nią zerknie, przypomni sobie o Tobie. Podkładka pod myszkę to dobry przykład na to, jak drobny gadżet wzbogacony ciekawym nadrukiem może stać się wyjątkowym prezentem.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta podkładka pod mysz z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Fotoprezenty dla nastolatka zawsze na topie

W czasach kiedy zalewa nas fala tandetnych produktów bez wyrazu, warto skusić się na zamówienie oryginalnego fotogadżetu dla nastolatka. Powyższe propozycje to jednak tak naprawdę kropla w morzu możliwości, jakie dają fotogadżety. Jeśli chcesz sprawić dziecku przyjemność, nawiąż do jego zainteresowań i dobierz grafikę na fotogadżety do nich dopasowaną. Czas jest dziś bezcenną walutą, więc inwestując go w przygotowanie niespodzianki nastolatkowi, możesz bez słów pokazać mu, jak ważny jest dla Ciebie.