Wybrać prezent dla jubilata, który obchodzi okrągłą rocznicę urodzin to nie lada wyzwanie. Świetnym sposobem na to, by pokazać mu, że jest dla ciebie ważny, jest przygotowanie dla niego spersonalizowanego podarunku. Gadżety takie jak koszulka, kubek czy poduszka wzbogacone o dopasowaną do okazji grafikę to upominki, które z pewnością mile zaskoczą jubilata i wprawią go w dobry humor. Poniżej kilka pomysłów na to, jak może wyglądać taki jubileuszowy fotoprezent.

Fotokoszulka 30-latka

Jakie t-shirty są najbardziej popularne? Oczywiście te z motywem humorystycznym! Podaruj taką 30-latkowi, a nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Mit o bocianach przynoszących dzieci jest mocno zakorzeniony i to nie tylko w polskiej kulturze, dlatego każdy jego przekaz odczyta bezbłędnie. Co ważne koszulki oferowane w naszym sklepie są doskonałej jakości, a sam nadruk trwały, co sprawia, że t-shirt pozostanie w idealnym stanie przez długi czas.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się te koszulki? Pobierz nadruk, a następnie zamów koszulkę tutaj.

Breloczek 40-latka

Każdy wiek ma wady i zalety. Warto mieć do siebie dystans. Każda dekada życia to nowe wyzwania. Dla wielu przekroczenie pewnej bariery wieku to doskonały czas, by rozpocząć coś nowego, czas, by korzystać z życia pełnymi garściami, realizować niespełnione dotychczas marzenia, odkrywać świat. Drobny gadżet dodany do prezentu niech przypomina o tym jubilatowi.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten brelok z grafiką? Pobierz nadruk, a następnie zamów go  tutaj.

Zdjęcie XXL – kartka urodzinowa 50-latka

Nie masz pomysłu na życzenia dla 50-latka? Podsuwamy gotowe, które możesz wywołać w formacie XXL, oprawić w ramkę i wręczyć jubilatowi. To oryginalny prezent, który może stać się pamiątką na całe życie. Zdjęcie XXL można powiesić na ścianie lub postawić na półce. To świetny dowód pamięci – ilekroć jubilat spojrzy na niego, na pewno jego twarz się rozpromieni!

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj.

Poduszka 60-latka

Jak wykazują liczne badania, popołudniowa drzemka przynosi liczne korzyści dla ludzkiego mózgu, psychiki i intelektu. Mowa m.in. o lepszym nastroju, mniejszej senności czy poprawie zdolności logicznego myślenia. Spraw więc, by taki odpoczynek był dla jubilata komfortowy, zadbaj o jego wygodę i… podaruj mu poduszkę ze zdjęciem lub innym nadrukiem. Doskonałej jakości materiał sprawi, że wypoczynek będzie komfortowy, a wesoły nadruk rozbawi go.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

Kubek z nadrukiem 70-latka

Niby natury nie da się oszukać, ale przecież wiele razy dowiedziono, że to jak się czujemy, zależy od nas samych. W końcu mówi się, że masz tyle lat, na ile się czujesz. Wspaniałym prezentem dla energicznego 70-latka będzie więc kubek z ciekawym nadrukiem. Ktoś, kto wygląda na 32 lata, czuje się na 22 i jest aktywny jak 16-latek ma u stóp cały świat!

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Który z powyższych fotoprezentów spodobał ci się najbardziej? Pamiętaj, że każdy z nich możesz w dowolnej chwili zamówić na naszej stronie internetowej, korzystając ze specjalnie przygotowanego w tym celu edytora. Grafiki ze wpisu możesz pobrać zupełnie za darmo. A jeśli szukasz pomysłów na fotoprezenty na inne okazje, to zachęcamy cię do przejrzenia całej kategorii „Inspiracje”, gdzie zebraliśmy nasze najlepsze pomysły.