Kupowanie prezentów dla współpracowników to twardy orzech do zgryzienia. Upominek powinien być niezobowiązujący, praktyczny i dowcipny. Fotoprezenty to doskonały pomysł na symboliczny i oryginalny upominek, ponieważ są niedrogie, a jednocześnie praktyczne i wesołe. Zobacz inspiracje na ciekawe upominki, które rozpromienią twarz każdej koleżanki i każdego kolegi z pracy.

 1. Kubek z nadrukiem na dobry początek dnia

Od czego najlepiej zacząć dzień? Oczywiście od aromatycznej kawy! A w niczym nie będzie ona smakować bardziej niż w specjalnym kubku z oryginalnym nadrukiem. Fotokubek doskonale sprawdzi się jako prezent niezależnie od tego, na jakim stanowisku wykonuje swoje obowiązki twój kolega czy koleżanka. „Kawa na dobry początek dnia” pobudzi do działania i wprawi w dobry humor przed nadchodzącymi godzinami pracy.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

  2. Motywujący cytat do powieszenia na ścianie

Nie od dziś wiadomo, że kluczowy dla osiągania dobrych wyników w pracy jest włożony w nią wysiłek. Codzienny trud pozwala przekuć wrodzone zdolności i drzemiący w pracowniku potencjał w prawdziwy sukces. Gdy brakuje nam weny, pomysłów, czy ochoty do pracy motywujący cytat będzie cennym wsparciem, który doda energii do działania. Utrwalony w formie zdjęcia XXL to fajny podarunek, który współpracownik może powiesić nad swoim biurkiem i zerkać na niego w chwilach zmęczenia.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj. 

3. T-shirt z nadrukiem

Twój współpracownik zawsze świeci przykładem? Jest sumienny, solidny, zawsze gotowy do pomocy innym? Okaż mu swoje uznanie, wręczając piękny prezent w postaci koszulki z nadrukiem. Klasyczny prosty krój i możliwość jej doboru w różnych rozmiarach i kolorach sprawia, że to ciekawy podarunek zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Najlepszej jakości bawełna pozwoli dobrze czuć się w koszulce, a trwały nadruk gwarantuje wytrzymałość w trakcie prania. Jeśli w biurze nie panuje ścisły dress code, to obdarowany koszulkę może nosić do pracy, dumnie prezentując otrzymane wyróżnienie. To go z pewnością zmotywuje do dalszej, wytężonej pracy i osiągania wspaniałych rezultatów.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów koszulkę tutaj.

4. Podkładka pod myszkę

Specjalna podkładka pod myszkę to praktyczny i jednocześnie niedrogi prezent dla współpracownika, który wiele godzin spędza przy komputerze. Dzięki dedykowanej grafice taka podkładka nabierze indywidualnego charakteru. A jaki nadruk wybrać na podkładkę? Oczywiście zabawny! Nasza propozycja to grafika wyrażająca emocje, jakie towarzyszą nam każdego dnia przed i po pracy. Uśmiech sam ciśnie się na usta, gdy patrzy się na tę grafikę.

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta podkładka pod mysz z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

5. Poduszka z nadrukiem

Zmęczenie po pracy dopada czasem każdego. A jednym z najlepszych sposobów na relaks jest oczywiście krótka drzemka, gdyż pozwala zregenerować zarówno ciało, jak i umysł. Żeby umilić sobie chwile relaksu warto mieć zawsze pod ręką ulubioną poduszkę z nadrukiem. Grafika ze specjalnym przesłaniem będzie tu doskonałym wyborem. Padłeś? Poleż sobie!

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Jak podobają się Wam nasze pomysły na fotoprezenty? Pamiętaj, że możesz na produktach umieścić dowolną grafikę, hasło, a także wspólne zdjęcia np. z udanej imprezy czy każdego innego wydarzenia, które wywołuje miłe wspomnienia. Sekretem fotoprezentów jest to, że są praktyczne i jednocześnie spersonalizowane dzięki nadrukom.

 

Potrzebujesz wesoły i niezobowiązujący prezent dla współpracownika?. Do dzieła. Już dziś zamów fotoprezent online.