Twoi znajomi właśnie wprowadzili się do nowego domu/mieszkania? Wybierasz się na parapetówkę? Zamów więc oryginalne prezenty, które staną się ciekawą dekoracją domu gospodarza. Co warto wybrać? Fotogadżety z nadrukiem, których nie znajdziesz na sklepowych półkach w hipermarkecie! Moc twórczych propozycji znajdziesz poniżej.

Fotopoduszki z nadrukiem do salonu

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Fotopoduszki to świetny sposób na zindywidualizowanie przestrzeni w mieszkaniu. Dzięki nim można wypełnić wnętrze ciepłem i sprawić, że stanie się bardziej klimatyczne. My na parapetówkę polecamy taką poduszkę z nadrukowanym ciekawym, wielobarwnym wzorem, który stanie się oryginalnym akcentem kolorystycznym w nowym mieszkaniu. Położona na jednobarwnym fotelu czy kanapie fotopoduszka sprawi, że przestrzeń nabierze barw. Co więcej, z pewnością wypoczynek na niej w czasie oglądania telewizji czy czytania książki będzie bardzo komfortowy. 

Fotoobraz do salonu lub przedpokoju

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się FotoObraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz 50x60 tutaj.

Fotoobraz to bardzo popularny pomysł na prezent z okazji przeprowadzki. My proponujemy fotoobraz stworzony na bazie zdjęcia jednego z siedmiu cudów współczesnego świata – Machu Picchu. Starożytne, położone w Andach miasto Inków swoim widokiem zapiera dech w piersiach i jest obiektem nieustannych badań naukowców. Na największą atrakcję Peru można byłoby patrzeć godzinami – a dzięki oryginalnej dekoracji, którą podarujesz na parapetówkę, teraz jest to możliwe. Widok miasta na skale z pewnością wniesie do wnętrza powiew świeżości.

Fotokubki na kawę

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Kubek ze śmiesznym motywem na parapetówkę? Czemu nie! Najlepiej od razu dwa! Nie ma wątpliwości, że w nowym domu przydadzą się nowe kubki, a te z ciekawym nadrukiem będą z pewnością sympatycznym  i oryginalnym upominkiem. Pojemność kubka to 330 ml, czyli nieco więcej niż zwykły kubek, więc zmieści się w nim solidna porcja kawy, herbaty czy innego napoju. Nadruk jest odporny na ciepło, co gwarantuje trwałość na długie lata. Odpowiednio wyprofilowany uchwyt idealnie nadaje się do komfortowego delektowania się napojem. 

Fartuszek z grafiką

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się fartuch kuchenny? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj

 

Pani domu lubi eksperymenty kulinarne? Świetnie! W takim razie bardzo atrakcyjnym i jednocześnie praktycznym upominkiem na nowe mieszkanie będzie fartuch z nadrukiem. Fartuch z wesołą, dedykowaną grafiką sprawi, że zarówno gotowanie, jak i pieczenie staną się jeszcze przyjemniejsze.

Zdjęcia XXL

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 60x80 tutaj.

Stare, znane wszystkim przysłowie głosi: „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność gospodarzom, podaruj im fotoobraz z napisem, który to wyrazi. Z pewnością docenią płynące z serca życzenie, by nowy dom był dla nich przystanią, miejscem, do którego będą chętnie wracać po pracy, szkole, wakacjach. Uniwersalna kolorystyka zdjęcia w formacie XXL i prosty przekaz sprawiają, że taki upominek sprawdzi się w każdym domu. 

Fotogadżety ozdobą nowego mieszkania 

Aranżacja nowego lokum to duże wyzwanie, dlatego dołóż coś od siebie, coś, co pozostanie z gospodarzami na dłużej i będzie wspaniałą pamiątką z czasów przeprowadzki. Dzięki oryginalnym nadrukom twoje prezenty staną się naprawdę wyjątkowe! Pamiętaj, że możesz wybrać gadżety z dowolnym zdjęciem czy napisem i przygotować fotoprezent według swojego autorskiego projektu.

 

Rodzaje dostępnych fotogadżetów możesz przejrzeć na stronie: https://www.fotoprint.pl/cennik-uslug