Cynowe, porcelanowe, srebrne czy perłowe gody to doskonała okazja do świętowania. Sprawcie z tej okazji wspaniałą niespodziankę swojemu współmałżonkowi w postaci dedykowanego fotoprezentu. Pokażcie mu, że jest dla was bardzo ważny. Niech kolejnym, razem spędzonym latom towarzyszy ciekawy upominek, który będzie przypominał o łączącej was więzi.

Fotokubki

Jak kupować prezenty z okazji rocznicy ślubu to oczywiście w duecie! Doskonale sprawdzą się fotokubki ze specjalną dedykacją. Długie rozmowy będą przebiegały w przyjemniejszej atmosferze gdy spędzicie je przy ozdobionych pięknymi grafikami kubkach gorącej kawy, herbaty czy kakao. Nadruk na kubkach wykonywany jest metodą termosublimacji, dzięki czemu pozostanie trwały i wyraźny przez długie lata.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

Fotokoszulki z nadrukiem

T-shirt to chyba najbardziej uniwersalny element odzieży. Doskonale sprawdzi się na prezent z okazji rocznicy ślubu dla współmałżonków w każdym wieku. Wzbogacony o humorystyczną grafikę będzie cieszył oczy i przypominał o wspólnie przeżytych latach. Doceń najlepszego męża/najlepszą żonę na świecie oryginalnym podarunkiem. Oczywiście polecamy zakup koszulek w duecie, bo to dwa razy lepsza zabawa!

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się te koszulki? Pobierz nadruk, a następnie zamów koszulkę tutaj.

Fotoobraz na płótnie

Zdjęcia na płótnie to efektowna dekoracja wnętrz. Są niedrogim, a przy tym ciekawym prezentem dla małżonków, którzy świętują rocznicę ślubu. Pytanie tylko, co miałby przedstawiać fotoobraz na tę szczególną okazję? My proponujemy grafikę przypominającą znane wszystkim z literatury oraz filmu pary kochanków, wśród których znajdą się imiona małżonków.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotoobraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz tutaj. 

Fotopoduszki z nadrukiem

Drzemka jest jednym z najlepszych sposobów na odprężenie. Wybierz więc dla swojej ukochanej/ukochanego specjalną poduszkę ze zdjęciem, która sprawi, że wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.  Dedykowana grafika pozwoli przypomnieć sobie najlepsze chwile i wywoła uśmiech na twarzy.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

Fartuch kuchenny z nadrukiem dla niej i dla niego

A co powiecie na wspólne gotowanie albo pieczenie? Okrągła rocznica ślubu to bardzo dobra okazja do tego, by znaleźć wspólną pasję. Miejscem, które zawsze jednoczy domowników jest kuchnia, czemu więc nie oddać się wspólnemu gotowaniu lub pieczeniu? To fajna forma spędzania razem czasu, która może jeszcze bardziej umocnić łączącą was więź. A jak wspólne gotowanie czy pieczenie, to oczywiście nie obejdzie się bez fartucha! Dedykowane wzory znajdziecie poniżej.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się fartuch kuchenny? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj

 

Jaki powinien być prezent z okazji rocznicy ślubu? Najlepiej, by był połączeniem klasyki z odrobiną szaleństwa. Fotogadżety jako podarunki dedykowane będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych prezentów. Na t-shircie, fotoobrazie, kubku czy poduszce może się znaleźć dowolny motyw, nawiązujący do waszych zainteresowań czy najwspanialszych momentów w życiu. Wszystko zależy od waszych preferencji i kreatywności!

Pamiętajcie, że na naszym blogu znajdziecie także moc inspiracji na fotoprezenty na inne okazje np. walentynki, Dzień Kobiet, czy Dzień Chłopaka. Zapraszamy do przeglądania: https://www.fotoprint.pl/blog/kategoria/inspiracje