Dzień 18-stych urodzin to wyjątkowa data w kalendarzu każdego nastolatka, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy w postaci dedykowanych prezentów. Niech będą oryginalne, śmieszne, może nawet nieco szalone! Dla tych, którzy przekopują Internet w poszukiwaniu świeżych pomysłów na podarunek z tej okazji, przygotowaliśmy aż 5 niesamowitych grafik na dostępne u nas fotoprodukty. Znajdziesz tu gadżety dla siostry, brata, przyjaciela, przyjaciółki, kuzyna, kuzynki – innymi słowy każdej osoby, która wkracza w dorosłość.

  1. Certyfikat Dorosłego Człowieka – zdjęcie w formacie XXL

Dyplomy, certyfikaty czy wyróżnienia to cenne pamiątki przyznawane za różne sukcesy i osiągnięcia. To także elegancki sposób na podkreślenie zakończenia pewnego etapu w życiu i rozpoczęciu nowego. Oczywiście dla świeżo upieczonych osiemnastolatków przygotowaliśmy certyfikat z lekkim przymrużeniem oka w wyjątkowej oprawie!

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj.

  1. Fotokufel

Osiągnięcie pełnoletniości wiąże się z uzyskaniem określonych praw i przywilejów. Daje m.in. prawo do głosowania, zawierania umów, uwalnia od władzy rodzicielskiej. Innymi słowy, z dniem ukończenia 18 lat znika wiele znienawidzonych zakazów. Można również legalnie kupować piwo. Właśnie o tym przywileju warto przypomnieć w formie fajnej grafiki na kufel, w której można wypić swoje pierwsze legalne piwo, a także każde następnie. Kufel o pojemności aż 660 ml będzie prezentem ładnym i praktycznym.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokufel z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj

  1. T-shirt z grafiką

Koszulki już od dawna są wykorzystane jako narzędzie do manifestu swoich poglądów. Tak samo jak szczytne idee, poglądy polityczne czy gust muzyczny można także manifestować wiek. 18. rok życia to powód do dumy, który można zaakcentować wesołą, pozytywną grafiką. Podsuwamy takie w dwóch wariantach: dla dziewczyn i dla chłopaków. T-shirty są dostępne w różnych kolorach, więc można wybrać kolor koszulki, na której ma się znaleźć nadruk.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów koszulkę tutaj.

  1. Breloczek do kluczy

Zdobycie prawa jazdy w danej kategorii zależy głównie od wieku kandydata. Prawo jazdy kategorii B można otrzymać dopiero po osiągnięciu pełnoletniości. Podobnie dopiero w wieku 18 lat można się ubiegać o prawo jazdy na kategorię A2. Jeśli więc wiesz, że jubilat ma w planach zrobienie prawa jazdy, podaruj mu specjalny breloczek na szczęście. To niewielki i tani gadżet, który jednak wzbogacony o ciekawą grafikę stanie się talizmanem obdarowanego i wprawi go w dobry humor.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podobają ci się te breloki do kluczy z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

  1. Poduszka z grafiką

Osiągnięcie dorosłości to także czas niezapomnianych, zwariowanych imprez. Podaruj więc 18-latkowi specjalną poduszkę imprezowicza/imprezowiczki, która doskonale sprawdzi się dzień po całonocnej zabawie. Dedykowana grafika będzie dla domowników sygnałem, by bez potrzeby nie zbliżali się do łóżka jubilata/jubilatki. Poduszkę można przetestować od razu po zakończeniu osiemnastki!

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Zabawne gadżety takie jak dyplom 18-latka, fotokubek czy koszulka to idealne pomysły na prezent dla osób wchodzących w dorosłość. To przede wszystkim czas zabawy i korzystania z życia, dlatego warto wyrazić to poprzez humorystyczne teksty i grafiki. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy przyjaciela czy przyjaciółki i będą doskonałą pamiątką z niezapomnianej imprezy do białego rana.