Co warto sprezentować ukochanym dziadkom w dniu ich święta? Może zamiast kolejnego pudełka czekoladek i ciętych kwiatów wręczyć im w tym roku spersonalizowany podarunek? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy garść inspiracji na prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka!


1. Fotokubek

Często prowadzicie długie rozmowy z dziadkami przy gorącej, aromatycznej herbacie? W takim razie podarujcie im spersonalizowane kubki, na których znajdą się Wasze imiona. Od teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości, do kogo należy Wasza babcia i dziadek! Koniecznie kupcie w duecie – dla babci i dziadka!

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.
Podoba ci się ten kubek? Pobierz wersję dla babci lub dla dziadka, wpisz imiona, a następnie zamów FotoKubki tutaj.


2. Fotokoszulka

Jacy są Wasi dziadkowie? Strasznie fajni? Wyraźcie to w oryginalny sposób. Zabawna grafika z pewnością przypadnie do gustu każdej babci i każdemu dziadkowi. Bawełniane fotokoszulki są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, więc z pewnością dobierzecie takie, które będą pasowały jak ulał.


Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.
Podoba ci się FotoKoszulka? Pobierz wersję dla babci lub dla dziadka, a następnie zamów FotoKoszulki tutaj.


3. Poduszki/poszewki na poduszki

Jakie prezenty najbardziej kochają nasi bliscy? Takie od serca! I właśnie dlatego strzałem w dziesiątkę będzie fotopoduszka z delikatną grafiką i wymownym napisem. Oto kolejny pomysł na sympatyczny prezent dla babci i dziadka. Poduszka ze zdjęciem z pewnością nie tylko wywoła uśmiech na twarzy w chwili wręczenia go, ale także pozwoli dziadkom zachować Was zarówno w sercu, jak i w pamięci.

 

Podoba ci się FotoPoduszka? Pobierz wersję dla babci lub dla dziadka, a następnie zamów FotoPoduszki tutaj.


4. Fotoobrazy

Ładnych zdjęć na płótnie nigdy dość. Z okazji Dnia Babci i Dziadka proponujemy Wam fotoobraz z wykonanymi odciskami stóp. Dziadków z pewnością mile zaskoczy tak oryginalna forma złożenia życzeń.Podoba ci się Fotoobraz? Pobierz go, a następnie zamów FotoObraz 50x60 cm tutaj.


5. Fotogadżety

Kiedy babcia gotuje, wszystkim smakuje. A żeby przygotowywanie specjałów dla wnuków upływało w jeszcze lepszej atmosferze, podarujcie swojej babci fartuch z grafiką. Niech wie, jak bardzo doceniacie to, co dla Was robi.

 

Podoba ci się fartuch kuchenny? Pobierz go, a następnie zamów tutaj.


Skoro fartuszek jest dla babci, to pytanie, co dla dziadka? Jeśli jest zmotoryzowany, to trafnym wyborem będzie oryginalny breloczek do kluczy, na którym w trzech prostych słowach wyrazicie, jak bardzo się o niego troszczycie.

Podoba ci się brelok z napisem? Pobierz go, a następnie zamów tutaj.Pomysłów na fotoprezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka jest bez liku. Kubki, poduszki, koszulki i inne gadżety to doskonała baza do stworzenia wyjątkowego podarunku, który nie tylko zaskoczy, ale może nawet wywoła łzy wzruszenia!

Więcej wariantów fotoprezentów dla najbliższych znajdziecie na stronie: https://www.fotoprint.pl/fotoprezenty