Kalendarz ścienny ułatwia planowanie i organizację czasu. To nasz przyjaciel na cały rok, dlatego ważny jest wybór motywu, który będzie cieszył oko przez całe 12 miesięcy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 3 darmowe wzory kalendarzy ściennych na 2018 rok do wyboru: z cytatami motywacyjnymi, miastami Polski oraz zwierzętami. Motywy graficzne można pobrać za darmo, a następnie szybko i wygodnie zamówić w formie kalendarza za pośrednictwem naszej strony. Spersonalizowany kalendarz z pewnością zachwyci wszystkich!

  1. Kalendarz z cytatami motywacyjnymi 


Słowa mają magiczną moc – potrafią diametralnie zmienić punkt widzenia, wspomóc rozwój osobisty i zmotywować do działania. A jak silna jest Wasza motywacja do realizacji własnych marzeń? Potrzebujecie szczypty inspiracji, by z nową energią i odwagą wkroczyć w 2018 rok? W takim razie sięgnijcie po nasze motywy graficzne z interesującymi wypowiedziami znanych osób. Specjalnie dla Was zebraliśmy 12 cytatów znanych, współczesnych ludzi biznesu, którzy osiągnęli spektakularny sukces.

 

 

Link do pobrania całego kalendarza: pobierz

 

2. Najpiękniejsze miasta Polski 


„Cudze chwalicie, swego nie znacie” ta popularna fraza zaczerpnięta z dzieła Stanisława Jachowicza zainspirowała nas do przygotowania szablonu kalendarza z pięknymi zdjęciami naszych rodzimych miast położonych w różnych częściach Polski. Na fotografiach znalazły się m.in. Kraków, Poznań. Malbork, Wrocław oraz Sandomierz. Zdjęcia możecie pobrać zupełnie za darmo, zestawić w dowolnej kolejności i wykorzystać do przygotowania swojego osobistego kalendarza na 2018 rok.

 


Link do pobrania całego kalendarza: pobierz

 

3. Zwierzęta 


Jesteście miłośnikami zwierząt? W takim razie proponujemy Wam, abyście w tym roku sprawili sobie prezent w formie pięknego kalendarza ze zwierzętami. Aby ułatwić Wam to zadanie, podsyłamy 12 ciekawych zdjęć różnych zwierząt, zarówno tych znanych z naszego rodzimego podwórka, jak i bardziej egzotycznych. Zdjęcia utrzymane są w intensywnej kolorystyce i staną się atutem Waszego kalendarza.

 


Link do pobrania całego kalendarza: pobierz

 

Pobrałem/pobrałam motyw – co dalej?

Zamawiacie fotoprodukt na naszej stronie po raz pierwszy? Nie wiecie od czego zacząć? W takim razie zajrzyjcie do naszego mini poradnika: Jak zamawiać fotoprezenty na stronie FotoPrint. Zobacz jakie to proste! Tam znajdziecie wskazówki, jak krok po kroku przygotować fotokalendarz, a także inne fotoprezenty od momentu rejestracji aż po finalny etap zamówienia.Pamiętajcie, że spersonalizowany fotokalendarz możecie przygotować także z dowolnie wybranych przez siebie zdjęć. Do wyboru są kalendarze w formacie 20x30 cm oraz 30x45 cm z różnymi układami graficznymi, kolorystyką czy wielkością czcionki. A wszystko po to, byście mogli stworzyć kalendarz na miarę własnych oczekiwań.


A jeśli nie macie jeszcze wybranych prezentów pod choinkę, to zachęcamy Was także do przeglądania propozycji innych naszych fotoproduktów: fotoobrazów, fotokubków czy fotomaskotek. Wszystkie stworzycie bardzo szybko za pomocą naszego formularza. Takie spersonalizowane prezenty z pewnością przypadną do gustu Waszym bliskim!