W sobotę 30 września po raz kolejny będziemy obchodzić Dzień Chłopaka. Choć jest to święto stosunkowo nowe, to jednak każdego roku zyskuje nową rzeszę sympatyków. Czym zaskoczyć chłopaka/mężczyznę w tym dniu? Sprawdzą się tu zabawne gadżety. FotoPrezenty z okazji Dnia Chłopaka to cały szereg produktów, którymi można obdarować kolegę z pracy, a także swojego ukochanego nie wydając przy tym fortuny. Zachęcamy do przeglądnięcia naszych inspiracji.

1. Kubek z życzeniami

Kubek to uniwersalny gadżet, który może stać się upominkiem na różne okazje, w tym także oczywiście na Dzień Chłopaka. Oryginalny nadruk z pewnością doceni mężczyzna, który lubi spersonalizowane przedmioty. Fotokubek sprawi, że ulubiony napój będzie smakował jeszcze bardziej. Kawa lub herbata wypita z rana postawi go na nogi, a zabawne hasło pozwoli pozytywnie zacząć dzień.

 


2. Kufel z oryginalną grafiką

Twój chłopak jest fanem piłki nożnej? W takim razie spraw, by oglądanie meczów stało się dla niego jeszcze przyjemniejsze. Zaprojektuj kufel z zabawną grafiką i sprezentuj mu 30 września. Jeśli Twój chłopak jest wiernym kibicem określonego klubu piłkarskiego, to zdecyduj się na fotokufel z motywem dopasowanym do jego zainteresowań. Przygotuj np. grafikę z herbem klubu piłkarskiego, którego rozgrywki Twój mężczyzna śledzi z zapartym tchem.

 


3. Breloczek ze zdjęciem

Breloczek to drobny prezent, który zmieści się w kieszeni, a obdarowana osoba będzie go miała zawsze przy sobie. Jego dużym atutem jest bardzo niska cena. Aktualnie brelok ze zdjęciem można kupić na stronie FotoPrint.pl za mniej niż 10 zł! Wybierz ze swojego albumu zdjęcie ze wspólnych wakacji albo innej okazji, która przywołuje miłe wspomnienia i umieść je na breloczku. Zdjęcie podkreśli Twoją oryginalność i pomysłowość.

 

4. Koszulka z zabawnym hasłem

Koszulka z nadrukiem to recepta na prezent idealny. Dobierając nadruk samodzielnie, możemy być pewni, że nikt inny nie będzie miał takiego samego. Bawełniane fotokoszulki są dostępne w wielu różnych kolorach oraz w pięciu rozmiarach: S, M, L, XL i XXL. Sam nadruk jest natomiast wielkości formatu A4. Wybierz tylko ulubione zdjęcie lub grafikę, dodaj napis i zaprojektuj koszulkę, która stanie się trafionym upominkiem dla niego.

 


5. Podkładka pod myszkę

Spersonalizowana podkładka pod myszkę to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka dla wielbiciela gier komputerowych. Taka podkładka może stać się osobistym akcentem na biurku w domu oraz w pracy. Obrazki możesz zmieniać według własnej fantazji, umieszczając je w dowolnym miejscu i zmieniając ich kształt, wielkość i barwę. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni motyw do zainteresowań chłopaka.

 


Spraw chłopakowi oryginalny prezent z okazji jego święta

Mężczyźni rzadko pamiętają o datach. Dzień Chłopaka nie jest tu wyjątkiem. Kubek, kufel, breloczek do kluczy, koszulka czy podkładka pod mysz – każdy z tych fotogadżetów może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki fotoprezentowi Twój chłopak w dniu swojego święta poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Czy wiesz, że….

w Polsce są dwie daty w kalendarzu, kiedy świętują panowie. Oprócz 30 września znanego jako Dzień Chłopaka, 10 marca jest ustanowionym Dniem Mężczyzny. W praktyce jednak popularniejszy okazał się Dzień Chłopaka. Po raz pierwszy święto celebrowano 19 listopada 1999 roku na wyspach Trynidad i Tobago. Świętowanie Dnia Chłopaka/Mężczyzny 19 listopada wspiera ONZ, która zaproponowała oficjalne obchody International Men’s Day na ten dzień. Do tego programu dołączyły m.in. Indie, Australia, Chiny, Holandia oraz Wielka Brytania. Aktualnie co kraj, to obyczaj. Na Malcie święto jest obchodzone 7 lutego, w Brazylii 15 lipca, w Norwegii 7 października, a w Kanadzie 25 listopada.