Zbliżający się koniec roku to doskonały moment, by zamówić dla siebie lub kogoś bliskiego fotokalendarz na 2020 rok. Pytanie tylko, jaki wzór wybrać? Dla tych, którzy się wahają, przygotowaliśmy trzy ciekawe inspiracje. Każdy wzór możesz pobrać poniżej za darmo i zamówić kalendarz w wymiarze 20 × 30 cm lub 30 × 45 cm. Zapierające dech w piersiach górskie pejzaże, spektakularne zjawiska w przyrodzie i piękne sukulenty będą piękną ozdobą kalendarza, który powieszony na ścianie stanie się jednocześnie oryginalną ozdobą wnętrza.

 

  • Górskie pejzaże

 

Majestatyczne szczyty górskie bez wątpienia mają magiczną moc przyciągania. Zachwycają swoim niewyobrażalnym pięknem, uspokajają, dają poczucie wolności w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu. Dla różnych osób oznaczają różne emocje i każdy może znaleźć podczas pieszych wędrówek coś dla siebie. Teraz te piękne widoki można przenieść do wnętrza swojego domu, zamawiając kalendarz z górskimi widokami. Ujęcia wykonane o różnych porach roku w różnych zakątkach ziemi będą cieszyć oczy swoim widokiem w czasie planowania zadań czy oznaczania ważnych dat w kalendarzu w ciągu miesiąca.

Link do pobrania całego kalendarza: pobierz

 

  • Spektakularne zjawiska w przyrodzie

 

Natura potrafi zachwycać i jednocześnie zaskakiwać. Zjawiska, które zachodzą na ziemi, niebie i w morskich głębinach zawsze budziły i będą budzić zainteresowanie. Aż 13 spośród nich wybraliśmy do stworzenia niezwykłego kalendarza ściennego, który można zamówić na naszej stronie za pomocą specjalnego formularza. Soczyste barwy i duże kontrasty świetlne to wspólne cechy wszystkich wybranych zdjęć, które sprawiają, że nikt nie pozostanie wobec nich obojętny. Jeśli więc szukasz ciekawego motywu na kalendarz, który sprezentujesz komuś z rodziny czy znajomych, to z pewnością te ujęcia spotkają się z entuzjazmem.

Link do pobrania całego kalendarza: pobierz

 

  • Sukulenty

 

Lubisz otaczać się roślinnością? Jeśli tak, to trafionym motywem na ścienny kalendarz będą różne ujęcia sukulentów. Ta przystosowana do trudnych warunków roślinność, która zachwyca wyglądem i finezją kształtów na żywo, uwieczniona na zdjęciach będzie efektowną ozdobą pomieszczenia. Zielona roślinność będzie działać kojąco na umysł, pozwoli się wyciszyć, odpocząć zmęczonym oczom po ciężkim dniu pracy. Na każdy miesiąc w roku dostępny jest do pobrania inny, piękny widok sukulentów. Ich różnorodność pozwoli na chwilę refleksji nad pięknem przyrody.

Link do pobrania całego kalendarza: pobierz

 

Praktyczne i estetyczne kalendarze już dostępne

Zastanawiasz się nad realizacją planów na kolejny rok? Papierowe fotokalendarze drukowane na profesjonalnym matowym papierze fotograficznym ułatwią organizację czasu. Każdy z nich zawiera 13 stron: tytułową oraz 12 stron na każdy miesiąc roku kalendarzowego. Dodatkowo na kalendarzu można skorzystać z opcji oznaczenia świąt (urodziny, imieniny oraz inne ważne uroczystości). Czekają kalendarze z różnymi układami graficznymi i kolorystyką, by każdy mógł zamówić odpowiedni dla siebie.

Oprócz fotokalendarzy dostępne są także inne gadżety ze zdjęciami: kubki, poduszki, koszulki, maskotki i wiele innych. Pełną ofertę można przejrzeć na stronie: https://www.fotoprint.pl/cennik-uslug