Czym obdarować wychowawcę klasy z okazji zakończenia roku szkolnego? Ile wydać na podarunek? To pytania, które spędzają sen z powiek rodzicom dzieci w wieku szkolnym. Jeśli są to pytania, które właśnie sobie zadajesz, to mamy dla Ciebie gotową odpowiedź. Przygotowaliśmy 5 kreatywnych pomysłów na prezent dla wychowawcy. Każdy z nich świetnie sprawdzi się w roli podarunku z okazji zakończenia roku szkolnego. Pamiętaj, by złożyć zamówienie ze stosownym wyprzedzeniem, by na pewno produkt dotarł na czas.

  1. Fotoobraz na płótnie z podziękowaniem

Ustne podziękowania dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego to swoisty rytuał. Oryginalną formą wyrażenia wdzięczności będzie fotoobraz na płótnie z ciekawym motywem graficznym i krótką dedykacją. Jeśli do tej pory nauczyciel był obdarowywany wyłącznie czekoladkami, kwiatami i innymi standardowymi upominkami, to fotoobraz będzie miłą odmianą. Fotoobrazy są drukowane na płótnie malarskim Canvas, co daje pewność, że jakość wydruku będzie bardzo wysoka, a sam fotoobraz będzie pięknie prezentował się we wnętrzu.


 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się FotoObraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz 50x60 tutaj.

 

  1. Dyplom dla najlepszego nauczyciela (zdjęcie XXL w antyramie)

Zakończenie roku szkolnego to także czas wręczania uczniom dyplomów potwierdzających ukończenie pewnego etapu edukacji. Ciekawą formą podziękowania za trud włożony w edukację dzieci będzie dedykowany dyplom w formacie XXL, który następnie można oprawić w antyramę i wręczyć nauczycielowi. Taki elegancki, spersonalizowany prezent będzie dla nauczyciela wspaniałą pamiątką na długie lata.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten dyplom? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj.

 

  1. Koszulka dla nauczyciela

Wychowawca w klasie Twojego dziecka wyróżnia się poczuciem humoru? W takim razie na pewno radość sprawi mu prezent z przymrużeniem oka. W końcu kto powiedział, że prezent dla nauczyciela musi być poważny? Najważniejsze, by był to podarunek od serca. Co powiecie na bawełnianą koszulkę z nadrukiem? Fotokoszulki są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, dlatego bez trudu znajdziecie idealnie pasujący na wychowawcę. Pozostaje tylko kwestia wyboru motywu. My podsuwamy Wam gotowy wzór do pobrania, byście nie musieli tracić czasu na poszukiwania.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotokoszulkę tutaj.

  1. Podkładka pod myszkę

W zawód nauczyciela wpisany jest proces zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji. Wiele szkoleń prowadzonych jest elektronicznie, w takiej formie też odbywa się przygotowywanie wielu materiałów dla uczniów. Świeżym pomysłem na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego będzie więc podkładka pod myszkę z motywującym hasłem. Wzór do pobrania znajdziecie poniżej.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta podkładka pod mysz z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów podkładkę pod myszkę tutaj.

 

  1. Breloczek najlepszego nauczyciela na świecie

Macie już wybrany prezent dla nauczyciela, ale brakuje w nim spersonalizowanego dodatku, który zachwyciłby wychowawcę? W takim razie idealnym wyborem z naszej oferty będzie breloczek do kluczy. To niezwykle użyteczny drobiazg. Za niecałe 10 zł możecie u nas zamówić taki ze specjalną dedykacją dla nauczyciela. Wystarczy tylko pobrać grafikę, a następnie złożyć zamówienie na naszej stronie. To bardzo uniwersalny gadżet, który na pewno przypadnie do gustu wychowawcy.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten brelok z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.


 

Pomysłów na prezenty jest bez liku, ale te tańsze są zazwyczaj kiepskiej jakości i mało kreatywne, a te droższe przekraczają budżet klasowy. Decydując się na fotoprezent, można osiągnąć idealny kompromis. Fotoprezenty to produkty świetnej jakości i atrakcyjne cenowo. Nie zastanawiaj się więc dłużej. Nauczyciele będą zachwyceni Waszą kreatywnością!