Inspiracje

Fotoprezenty na parapetówkę – inspiracje
Twoi znajomi właśnie wprowadzili się do nowego domu/mieszkania? Wybierasz się na parapetówkę? Zamów więc oryginalne prezenty, które staną się ciekawą dekoracją domu gospodarza. Co warto wybrać? Fotogadżety z nadrukiem, których nie znajdziesz na sklepowych półkach w hipermarkecie! Moc twórczych propozycji znajdziesz poniżej.

 

  • Fotopoduszki z nadrukiem do salonu

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta poduszka? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Fotopoduszki to świetny sposób na zindywidualizowanie przestrzeni w mieszkaniu. Dzięki nim można wypełnić wnętrze ciepłem i sprawić, że stanie się bardziej klimatyczne. My na parapetówkę polecamy taką poduszkę z nadrukowanym ciekawym, wielobarwnym wzorem, który stanie się oryginalnym akcentem kolorystycznym w nowym mieszkaniu. Położona na jednobarwnym fotelu czy kanapie fotopoduszka sprawi, że przestrzeń nabierze barw. Co więcej, z pewnością wypoczynek na niej w czasie oglądania telewizji czy czytania książki będzie bardzo komfortowy. 

 

  • Fotoobraz do salonu lub przedpokoju

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się FotoObraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz 50x60 tutaj.

Fotoobraz to bardzo popularny pomysł na prezent z okazji przeprowadzki. My proponujemy fotoobraz stworzony na bazie zdjęcia jednego z siedmiu cudów współczesnego świata – Machu Picchu. Starożytne, położone w Andach miasto Inków swoim widokiem zapiera dech w piersiach i jest obiektem nieustannych badań naukowców. Na największą atrakcję Peru można byłoby patrzeć godzinami – a dzięki oryginalnej dekoracji, którą podarujesz na parapetówkę, teraz jest to możliwe. Widok miasta na skale z pewnością wniesie do wnętrza powiew świeżości.

 

 

  • Fotokubki na kawę

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten fotokubek z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.

 

Kubek ze śmiesznym motywem na parapetówkę? Czemu nie! Najlepiej od razu dwa! Nie ma wątpliwości, że w nowym domu przydadzą się nowe kubki, a te z ciekawym nadrukiem będą z pewnością sympatycznym  i oryginalnym upominkiem. Pojemność kubka to 330 ml, czyli nieco więcej niż zwykły kubek, więc zmieści się w nim solidna porcja kawy, herbaty czy innego napoju. Nadruk jest odporny na ciepło, co gwarantuje trwałość na długie lata. Odpowiednio wyprofilowany uchwyt idealnie nadaje się do komfortowego delektowania się napojem. 

 

 

  • Fartuszek z grafiką

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się fartuch kuchenny? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj

 

Pani domu lubi eksperymenty kulinarne? Świetnie! W takim razie bardzo atrakcyjnym i jednocześnie praktycznym upominkiem na nowe mieszkanie będzie fartuch z nadrukiem. Fartuch z wesołą, dedykowaną grafiką sprawi, że zarówno gotowanie, jak i pieczenie staną się jeszcze przyjemniejsze.

 

 

  • Zdjęcia XXL

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta grafika? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 60x80 tutaj.

Stare, znane wszystkim przysłowie głosi: „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność gospodarzom, podaruj im fotoobraz z napisem, który to wyrazi. Z pewnością docenią płynące z serca życzenie, by nowy dom był dla nich przystanią, miejscem, do którego będą chętnie wracać po pracy, szkole, wakacjach. Uniwersalna kolorystyka zdjęcia w formacie XXL i prosty przekaz sprawiają, że taki upominek sprawdzi się w każdym domu. 

Fotogadżety ozdobą nowego mieszkania 

Aranżacja nowego lokum to duże wyzwanie, dlatego dołóż coś od siebie, coś, co pozostanie z gospodarzami na dłużej i będzie wspaniałą pamiątką z czasów przeprowadzki. Dzięki oryginalnym nadrukom twoje prezenty staną się naprawdę wyjątkowe! Pamiętaj, że możesz wybrać gadżety z dowolnym zdjęciem czy napisem i przygotować fotoprezent według swojego autorskiego projektu.

 

Rodzaje dostępnych fotogadżetów możesz przejrzeć na stronie: https://www.fotoprint.pl/cennik-uslug 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.