Inspiracje

Fotoprezenty na koniec roku szkolnego dla nauczyciela – inspiracje
 Czym obdarować wychowawcę klasy z okazji zakończenia roku szkolnego? Ile wydać na podarunek? To pytania, które spędzają sen z powiek rodzicom dzieci w wieku szkolnym. Jeśli są to pytania, które właśnie sobie zadajesz, to mamy dla Ciebie gotową odpowiedź. Przygotowaliśmy 5 kreatywnych pomysłów na prezent dla wychowawcy. Każdy z nich świetnie sprawdzi się w roli podarunku z okazji zakończenia roku szkolnego. Pamiętaj, by złożyć zamówienie ze stosownym wyprzedzeniem, by na pewno produkt dotarł na czas.

  1. Fotoobraz na płótnie z podziękowaniem

Ustne podziękowania dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego to swoisty rytuał. Oryginalną formą wyrażenia wdzięczności będzie fotoobraz na płótnie z ciekawym motywem graficznym i krótką dedykacją. Jeśli do tej pory nauczyciel był obdarowywany wyłącznie czekoladkami, kwiatami i innymi standardowymi upominkami, to fotoobraz będzie miłą odmianą. Fotoobrazy są drukowane na płótnie malarskim Canvas, co daje pewność, że jakość wydruku będzie bardzo wysoka, a sam fotoobraz będzie pięknie prezentował się we wnętrzu.Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się FotoObraz? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotoobraz 50x60 tutaj.

 

  1. Dyplom dla najlepszego nauczyciela (zdjęcie XXL w antyramie)

Zakończenie roku szkolnego to także czas wręczania uczniom dyplomów potwierdzających ukończenie pewnego etapu edukacji. Ciekawą formą podziękowania za trud włożony w edukację dzieci będzie dedykowany dyplom w formacie XXL, który następnie można oprawić w antyramę i wręczyć nauczycielowi. Taki elegancki, spersonalizowany prezent będzie dla nauczyciela wspaniałą pamiątką na długie lata.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten dyplom? Pobierz nadruk, a następnie zamów zdjęcie XXL 20x30 tutaj.

 

  1. Koszulka dla nauczyciela

Wychowawca w klasie Twojego dziecka wyróżnia się poczuciem humoru? W takim razie na pewno radość sprawi mu prezent z przymrużeniem oka. W końcu kto powiedział, że prezent dla nauczyciela musi być poważny? Najważniejsze, by był to podarunek od serca. Co powiecie na bawełnianą koszulkę z nadrukiem? Fotokoszulki są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, dlatego bez trudu znajdziecie idealnie pasujący na wychowawcę. Pozostaje tylko kwestia wyboru motywu. My podsuwamy Wam gotowy wzór do pobrania, byście nie musieli tracić czasu na poszukiwania.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się koszulka? Pobierz nadruk, a następnie zamów fotokoszulkę tutaj.

  1. Podkładka pod myszkę

W zawód nauczyciela wpisany jest proces zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji. Wiele szkoleń prowadzonych jest elektronicznie, w takiej formie też odbywa się przygotowywanie wielu materiałów dla uczniów. Świeżym pomysłem na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego będzie więc podkładka pod myszkę z motywującym hasłem. Wzór do pobrania znajdziecie poniżej.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ta podkładka pod mysz z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów podkładkę pod myszkę tutaj.

 

  1. Breloczek najlepszego nauczyciela na świecie

Macie już wybrany prezent dla nauczyciela, ale brakuje w nim spersonalizowanego dodatku, który zachwyciłby wychowawcę? W takim razie idealnym wyborem z naszej oferty będzie breloczek do kluczy. To niezwykle użyteczny drobiazg. Za niecałe 10 zł możecie u nas zamówić taki ze specjalną dedykacją dla nauczyciela. Wystarczy tylko pobrać grafikę, a następnie złożyć zamówienie na naszej stronie. To bardzo uniwersalny gadżet, który na pewno przypadnie do gustu wychowawcy.

 

Licencja: Designed by Freepik - Free For both personal and commercial projects and to modify it.

Podoba ci się ten brelok z nadrukiem? Pobierz nadruk, a następnie zamów tutaj.Pomysłów na prezenty jest bez liku, ale te tańsze są zazwyczaj kiepskiej jakości i mało kreatywne, a te droższe przekraczają budżet klasowy. Decydując się na fotoprezent, można osiągnąć idealny kompromis. Fotoprezenty to produkty świetnej jakości i atrakcyjne cenowo. Nie zastanawiaj się więc dłużej. Nauczyciele będą zachwyceni Waszą kreatywnością!

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.